Geç yumurtlama yaşayanlar.. hamile kalanlar... tecrübelerinize ihtiyacım var

canım benim pikten birgün öncesi su gibi akıntım başladı.. pik günü uzayan akıntım vardı bildiğin çiğ yumurta beyazı gibiydi.2 gün azalarak devam etti benim yumurtlamam 2 gün sürdü zaten 3. gün çatlama da kesildi.
ama ben pik öncesi ve piktan sonra çatlama ve 1 gün daha değerlendirdim. sende o zman eşin bu akşam yoksa yarın ve 2 günü daha değerlendir bence kesin olsun canım. hakkında hayırlısı olsun inşallah.
çok teşekkür ederim canım belki yarın gelebilir deneyebilirsek değerlendiririrz artık bir aksilik olursada bu günlerden bekliycem sanada sağlıklı gebelikler cnm

çok teşekkür ederim canım belki yarın gelebilir deneyebilirsek değerlendiririrz artık bir aksilik olursada bu günlerden bekliycem sanada sağlıklı gebelikler cnm
hiç belli olmaz canım hangi gün gebe kaldıgın belli olmuyor belki önceki ilişkiden kalan spermler tutar rabbim ol dedimi her türlü olur. sabret dua et inşallah hakkında hayırlı zamanda gelsin bebeğin :dua: :KK68: :KK200: aminnn rabbim herkese sağlıklı hamilelik yaşatsın evlatlarımıza kavuştursun:KK200::anne:

Mwrjaba
Ben hamileyim canım. Ben testle geç yumurtladığı mı tespit ettim ama senbtest yapıyormuydun. İnşallah vardır seninde adete kaç gün kaldı. 
Merhaba bende durumumdan su şekilde bahsedeyim 11 subat sat 15 subatta doktora gittim yumurtalarım tembelmiş klomen ve folik asit verdi 23 ünde tekrar gittim ve sol tarafım daki yumurtamin geliştiğini söyledi daha sonra 26 sında bende kasık agrısı basladı 28 subat ve 1 mart günü uzayan akıntı geldi ama malesef degerlendiremedik bende gögüs hassasiyeti de baslamişti bu arada doktorum bana duphaston ilaç da verdi 3 martta ilaca basla sabah aksam 10 gün sonra ilaç bitecek 3 gün bekle 4. Gün test yap demişti yani 17 martta test yapmamı istedi benim belirtiler fazlaca umutlandırdıği için kaset test yaptım 10 subatta negatif cıktı doktorun dedigin tarihi bekledim belirtiler hala devam ediyor ama benim duphaston ilaç 1 gün gec bitti içmeyi unutunca 17 sinde test yaptım yine negatif 😔
Belirtiler kasık agrısı mide bulantısı gögüs hassasiyeti gögüs te dolgunluk varmı aynı durumu yaşayan
Biraz uzun oldu hakkınızı helal edin

Mwrjaba

Merhaba bende durumumdan su şekilde bahsedeyim 11 subat sat 15 subatta doktora gittim yumurtalarım tembelmiş klomen ve folik asit verdi 23 ünde tekrar gittim ve sol tarafım daki yumurtamin geliştiğini söyledi daha sonra 26 sında bende kasık agrısı basladı 28 subat ve 1 mart günü uzayan akıntı geldi ama malesef degerlendiremedik bende gögüs hassasiyeti de baslamişti bu arada doktorum bana duphaston ilaç da verdi 3 martta ilaca basla sabah aksam 10 gün sonra ilaç bitecek 3 gün bekle 4. Gün test yap demişti yani 17 martta test yapmamı istedi benim belirtiler fazlaca umutlandırdıği için kaset test yaptım 10 subatta negatif cıktı doktorun dedigin tarihi bekledim belirtiler hala devam ediyor ama benim duphaston ilaç 1 gün gec bitti içmeyi unutunca 17 sinde test yaptım yine negatif 😔
Belirtiler kasık agrısı mide bulantısı gögüs hassasiyeti gögüs te dolgunluk varmı aynı durumu yaşayan
Biraz uzun oldu hakkınızı helal edin
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım. İlacı bende kullandım geçte gelebiliyor belirtilen yanılta biliyor inşallah vardır bebiş adetin gelmezse tekrarla testini bence

kızlar merhaba. bende size başıma geleni anlatmak istedim. ben gebeliğimde geç döllenme yaşamıştım. adetim 6 gün geciktiğinde çok silik bir çizgi görmüştüm. ama ne yazıkki kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. öğrenmek için en etkili yöntem kesinlikle regl gecikmesi bence. çok erken öğrenenler de var ama ben o şanslı kesimden değilim ne yazıkki. şimdi 3 aydır deniyoruz ama malesef olmadı. diğer hamilelğimde hiç ummadığım anda olmuştu şimdi beklediğmiz için olmuyor belki de. allah hepimiz için hayırlısını versin.

Slm kızlar bende araniza yeni katıldım. Bende 3.çocuğu istiyorum ilk zamanlar bende pko vardı. 1düşük 1 kimyasal geçirdim. Nasip bakalim 3 gün geçti.test yaptım evde negatif cıktı ☹nasip bakalım bende buradan paylaşmak istedim .

kızlar merhaba. bende size başıma geleni anlatmak istedim. ben gebeliğimde geç döllenme yaşamıştım. adetim 6 gün geciktiğinde çok silik bir çizgi görmüştüm. ama ne yazıkki kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. öğrenmek için en etkili yöntem kesinlikle regl gecikmesi bence. çok erken öğrenenler de var ama ben o şanslı kesimden değilim ne yazıkki. şimdi 3 aydır deniyoruz ama malesef olmadı. diğer hamilelğimde hiç ummadığım anda olmuştu şimdi beklediğmiz için olmuyor belki de. allah hepimiz için hayırlısını versin.
Bende aynı durumdayım. Diğerinde hemen olmuştu bunda aylardır deniyoruz.

Bu arada geçmiş olsun Allah cennette şefaatçi kılsın meleğinizi inş.

Bende 1 hafta kala yaptım negatif.
Olsa çıkardı diye moralim bozuldu haliyle. Sizi okuyunca acaba hala bi ümit var mıdır diye düşündüm.

hayırlısı olsun canım bu gecikmeler az çok gelmeleri vucut hamileliğe hazırlanıyor demekmiş. bende geçen ay adetimi leke şeklinde gördüm inşallah sende önümüzdeki ay alırsın müjdeyiiii üzülme hiççç adet olmakta bir lütuf rabbim hayırlı zamanını biliyor:KK68::KK68::KK68::KK200:
Ya inş bu gecikmeler, az çok gelmeler hamileliğe hazırlanma mıdır, bende korunmayı bırakınca şaştı âdetlerim.

Ya inş bu gecikmeler, az çok gelmeler hamileliğe hazırlanma mıdır, bende korunmayı bırakınca şaştı âdetlerim.
İnşallah canım inşallah öyledir. Ben yaşadım gerçekten öyle olduğunu düşünüyorum. Doktor da söyledigine göre vardır bi bildigi 😍😍
İnşallah vardır seninde bebişinn 😍🤗🌼💓🙏😇

Bende aynı durumdayım. Diğerinde hemen olmuştu bunda aylardır deniyoruz.

Bu arada geçmiş olsun Allah cennette şefaatçi kılsın meleğinizi inş.

Bende 1 hafta kala yaptım negatif.
Olsa çıkardı diye moralim bozuldu haliyle. Sizi okuyunca acaba hala bi ümit var mıdır diye düşündüm.
CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. COK ZOR SEYLER AMA ALLAH SABRINI VERİYOR YİNE DE. BENİM Kİ ÖYLE OLMUŞTU KUZUM YANİ GECİKMESE ASLA ANLAMAZDIM HAMİLE OLDUĞUMU. BEN GEÇ YUMURTLADIĞIM İÇİN GEÇ ÖĞRENMİŞTİM. SEN DAHA SONRA TESTİNİ TEKRARLA CANIM. EN AZINDAN REGLİN GECİKMESİNİ BEKLE 1-2 GÜN

merhabalar arkadaşlarım.. :KK68:
Bu ay bebiş denemesine başladım 1 kaybım var 20 kasımda. Kürtajdan sonra adetlerim ilki 35 ikinci 25 ve üçüncüsü de 28 günde geldi. Korunmayı bırakıp ovulasyon testine başladım adetim biter bitmez 9/10. gün yumurtlama 11. gün çatlama yakaladım ve testlerim olduğu için devam ettim test yapmaya.

( ilk hamileliğimi ovulasyonla öğrenmiştim koyulaşıp koyulaşmamasını takip ediyordum.) 20/21/22.günler tekrar pik oldu ve ilk yumurtlamadan daha koyu şekilde hamilelik belirtisi mi yoksa yumurtlamamı derkennnn 23. gün yani 3 martta çatladığını silikleştiğini gördüm. şimdi bu 2. yumurtlamamı yakaladım değerlendirdim de ama sorun şu ki BAT tarihim 8 marttı. şimdi 2. yumurtlama ve geç olması nedeniyle BAT ım 17 mart'a sarktı.
ilkte akıntım ağrım sızım olmamıştı ama 2. yumurtlama da hepsini yaşadım ve çok net kontrol çizgisinden daha koyu çizgim vardı. yumurta güzel gelişmiş sanırım:KK68:
benim durumum gibi birşey yaşayan yada adete yakın yumurtlayan fikir verebilir mi ??:KK64:
ben şimdi yeni BAT 17 martı yumurtlamaya göre hesapladım, Rabbim nasip ederde bu tutarsa beklenen adetimi baz almam lazım yoksa yeni adet tarihini mi? :KK16:
kafam çok karışık lütfen bilgisi olandan bekliyorum...
Geç yumurtlama yaşayıp hamile kalanlar adet nasıl hesapladınız yada neler yaşadınız paylaşalım mı??:KK200::KK68::KK68::KK68:
selamlar, benim regl günüme 4 gün var. bugün 24. gün ve ovulasyon testim bu sabah kopkoyuydu. yumurtlama bu kadar geç olabiliyor mu? 2 aydır promotil women kullanıyorum. onun etkisiyle bu ay 2 defa yumurtladım sanırım. kafam çok karıştı.

selamlar, benim regl günüme 4 gün var. bugün 24. gün ve ovulasyon testim bu sabah kopkoyuydu. yumurtlama bu kadar geç olabiliyor mu? 2 aydır promotil women kullanıyorum. onun etkisiyle bu ay 2 defa yumurtladım sanırım. kafam çok karıştı.
canm 2. yumurtlama da olabilir gebelik te olabilir. kaç gün önce yumurtlama yakalamıştın.
bende ilk gebeliğimi ovulasyon testi sürekli pik yapınca anladım.
varsa gebelik testin bi yapsana :dua: :KK200: Hoppa inşallah vardırrr:nazar::dua::KK200::dua:
ben bu ay 2 kere yumurtladım 2. tuttu çok şükür. hepsi olabilir. ama test yapmanı tavsiye ederim :KK68::KK68::KK68:

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. COK ZOR SEYLER AMA ALLAH SABRINI VERİYOR YİNE DE. BENİM Kİ ÖYLE OLMUŞTU KUZUM YANİ GECİKMESE ASLA ANLAMAZDIM HAMİLE OLDUĞUMU. BEN GEÇ YUMURTLADIĞIM İÇİN GEÇ ÖĞRENMİŞTİM. SEN DAHA SONRA TESTİNİ TEKRARLA CANIM. EN AZINDAN REGLİN GECİKMESİNİ BEKLE 1-2 GÜN
Inş canım.

Bende bunun muadili prowomen kullanıyorum, bir ay olmadı daha.
Sende yumurtlama zamanında ağrı derinden hassasiyet yaptı mı? Benim o süreçte ağrım oldu fazlasıyla?

Bende bunun muadili prowomen kullanıyorum, bir ay olmadı daha.
Sende yumurtlama zamanında ağrı derinden hassasiyet yaptı mı? Benim o süreçte ağrım oldu fazlasıyla?
benim çok ağrım var. kullandığım ilk günden beri şiddetli ağrı yaşıyorum. karnım davul gibi şiş. sürekli sancı var. inşallah bu ay tutar da bırakırım promotili. çünkü bazen katlanılmaz oluyor.

canm 2. yumurtlama da olabilir gebelik te olabilir. kaç gün önce yumurtlama yakalamıştın.
bende ilk gebeliğimi ovulasyon testi sürekli pik yapınca anladım.
varsa gebelik testin bi yapsana :dua: :KK200: Hoppa inşallah vardırrr:nazar::dua::KK200::dua:
ben bu ay 2 kere yumurtladım 2. tuttu çok şükür. hepsi olabilir. ama test yapmanı tavsiye ederim :KK68::KK68::KK68:
son üç gündür hep pik. ben on ikinci günü ilk piki gördüm. şimdi 24. günde tekrar görüyorum. bir de siz hamile kaldığınız ay — çok afedersiniz — kabız oldunuz mu? ben dişim için antibiyotik kullanıyordum. o lanet antibiyotik yüzünden 2 haftadır ishaldim. üç ilaç değiştirildi. sonuç hep aynı. şimdi de kabız oldum. ya promotil sapıttı beni ya da tekrar yumurtluyorum.

son üç gündür hep pik. ben on ikinci günü ilk piki gördüm. şimdi 24. günde tekrar görüyorum. bir de siz hamile kaldığınız ay — çok afedersiniz — kabız oldunuz mu? ben dişim için antibiyotik kullanıyordum. o lanet antibiyotik yüzünden 2 haftadır ishaldim. üç ilaç değiştirildi. sonuç hep aynı. şimdi de kabız oldum. ya promotil sapıttı beni ya da tekrar yumurtluyorum.
evet canım ben hala kabızım gebelikte etkiliyor. bende kabızlığa çare bulmaya çalışıyorum maalesef :KK43:
bugünde testin pik çıkarsa gebelik testi yap.
bende ilk gebeliğimi böyle öğrendim. çünkü çokk çokk nadir 2 kez yumurtlarız.... gerçi benim başıma 2side geldi:halay:
ilk gebeliğimde test sürekli pik yapınca anladım... 2. de de test 10 gün sonra tekrar pik olunca gene gebelik sandım sevindim ama 2. yumurtlamaymış gebelik testi negatif çıkınca ve gün gün silikleşince anladım. ama oda tuttu hamileyim yani bu hayatta şanslar hiç bitmiyor.:halay::halay::KK200::nazar:
umarım gönlündeki hayırlıısıyla olur :KK200: her gün testin daha koyu pik oluyorsa gebelik olabilir:KK200:silikleşiyorsa yumurtlama:nazar:

evet canım ben hala kabızım gebelikte etkiliyor. bende kabızlığa çare bulmaya çalışıyorum maalesef :KK43:
bugünde testin pik çıkarsa gebelik testi yap.
bende ilk gebeliğimi böyle öğrendim. çünkü çokk çokk nadir 2 kez yumurtlarız.... gerçi benim başıma 2side geldi:halay:
ilk gebeliğimde test sürekli pik yapınca anladım... 2. de de test 10 gün sonra tekrar pik olunca gene gebelik sandım sevindim ama 2. yumurtlamaymış gebelik testi negatif çıkınca ve gün gün silikleşince anladım. ama oda tuttu hamileyim yani bu hayatta şanslar hiç bitmiyor.:halay::halay::KK200::nazar:
umarım gönlündeki hayırlıısıyla olur :KK200: her gün testin daha koyu pik oluyorsa gebelik olabilir:KK200:silikleşiyorsa yumurtlama:nazar:
çok sağol canım cevapların için. bugünkü testim bir miktar daha açık. ikinci kez yumurtluyorum. allahtan dün değerlendirdik. eşim azospermi olduğundan normalde bir gün ara veriyoruz. bu sefer kendi testi görüp istedi. bakalım hayırlısı.

ben 12 senelik evliyim. ilk defa bu ay işi sıkı tutuyor eşim. bir de onun spermi b tipiymiş. tıp fakültesinde söylediler. hamile kalırsam bebeğin yaşamayacağını da söyledi doktor. ama işte allah’tan umut kesilmiyor. ben de bir umut deniyorum.

çok sağol canım cevapların için. bugünkü testim bir miktar daha açık. ikinci kez yumurtluyorum. allahtan dün değerlendirdik. eşim azospermi olduğundan normalde bir gün ara veriyoruz. bu sefer kendi testi görüp istedi. bakalım hayırlısı.

ben 12 senelik evliyim. ilk defa bu ay işi sıkı tutuyor eşim. bir de onun spermi b tipiymiş. tıp fakültesinde söylediler. hamile kalırsam bebeğin yaşamayacağını da söyledi doktor. ama işte allah’tan umut kesilmiyor. ben de bir umut deniyorum.
hadi hayırlısı inşallah canım Rabbimden umut kesilmez ne mucizeler oluyor. senin mucizende gelir inşallah. hiç duymamıştım o problemi inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebeğiniz. dualarımdasın inşallah Rabbim muradını versin :KK200: :dua:

X