Geç yumurtlama yaşayanlar bakabilir mi?

Elimde kalmadı yarın regl günüm zaten bide günüm şaşmaz ya regl olurum ya da gecikirim gecikirsem gebelik testi yaparım diyorum ama kismet
Benim de böyleydi işte 27 dedi mi geliyordu hemen hadi 28. 30.gündeyim gelen giden yok 3 gün oldu. Bazen su gibi akıntı oluyor bikç saattir de topaklı sarımsı var ama kokusuz

Benim de böyleydi işte 27 dedi mi geliyordu hemen hadi 28. 30.gündeyim gelen giden yok 3 gün oldu. Bazen su gibi akıntı oluyor bikç saattir de topaklı sarımsı var ama kokusuz
Benimde dün biraz beyaz akıntı geldi bugün yok hafif ağrı da vardı gitti kestiremiyorum beklemek ne kadar zor geldi bu ay baana

Benimde dün biraz beyaz akıntı geldi bugün yok hafif ağrı da vardı gitti kestiremiyorum beklemek ne kadar zor geldi bu ay baana
Bana da zor geliyor ve test negatif çıktı iyice ümitsizliğe kapıldım bugün de adet olmazsam hormonlarımda sıkıntı var dicem artık

Şimdi forumlardan okuyorum 16-20-25 gün gecikmeyle öğrenenler var. Hayırlısı insallah nasip her sey rabbim verse de vermese de bi sebebi vardır
Evet canım benim bildiğim en az 17-18 günden öğreniyorlar diğerleri istisna ya erken döllenme falan. Benim geç yumurtlama oldu o yüzden illaki geç sonuclanir ya da regl olurum seninde öyledir

Evet canım benim bildiğim en az 17-18 günden öğreniyorlar diğerleri istisna ya erken döllenme falan. Benim geç yumurtlama oldu o yüzden illaki geç sonuclanir ya da regl olurum seninde öyledir
Benim de öyle evettt inşallah olmayız ya

Ben hiç bakmıyorum ama az çok karnım inceden agriyo gibi inşallah yarın olmam senin gecikmen olduğu için 1-0 ondesin
İnşallah sen de olmazsın aslında gecikme mi bilmiyorum ben hep böyle geç mi yumurtluyordum bu aylık mı oldu? 27’de bir adet görüyorsam bence bu yumurtlama gayet normal yani demek ki ben hep adete yakın yumurtluyorum yani 10-11 gün öncesinden. Şimdi 30.gündeyim uygulama 1 gün gecikme yazmış ama aslında 3 gün:) ne karışık işler arkadaş ben kendimi biliyorum 27-28 günde bir adet görürüm işte 30’a göre hesaplıyor bunlar

Uygulamayı sen kendine göre ayarlayabilirsin canım her ay aynı günlerde olmayiz gittikçe regl sonrasına bile denk gelir. Ben üç dört aydır ovulasyon yapıyorum 16 siyle başladım 22 sinden en son yumurtlama gördüm değişiyor yan i her ay.. ama regl değişmez dikkta et sürekli düzensiz oluyosan hormonlarina da baktir. Benim değişmez her ay düzenli olurum yarın olmazsam kesin bişey var derim. O şişkinlik dediğim alt karnımdaki üst mideme doğru çıktı baskıdan oturamiyorum rahatça hele bişey yiyim daha beter oluyorum çok yemiş gibi

Canım benim de hep düzenli olur aksamaz. Ama baksana testler negatif hep. Kan testi vermeye de korkuyorum ben. Ara ara sızım sızım sızlıyor karnım ince ince. Alt karnım şiş

Canım benim de hep düzenli olur aksamaz. Ama baksana testler negatif hep. Kan testi vermeye de korkuyorum ben. Ara ara sızım sızım sızlıyor karnım ince ince. Alt karnım şiş
İşte regl de olmadık ondan mı şişiyor acaba bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…