Geç döllenme yaşayıp gebeliğini geç öğrenenler bakabilir mii! Lütfen!

renkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
66
19
24
Merhaba kızlar, şöyleki adetim tam 9 gün gecikti, sat 8 Temmuz bat ise 8 ağustostu döngüm 30-33 gün arasında değişiyo, daha önce hiç böyle olmamıştı en fazla 6 gün olmuştu o da kimyasaldı zaten ama bu sefer 10 gündür regl olamıyorum ve gebelik belirtilerine çok benzeyen belirtilerim var her adet zmaanı bir hafta önceden regl ağrılarım başlardı şimdi olmadı sadece kasığımda batma ve sızlamalarım var ve ara ara şekli rengi değişen çok ve sık miktarda akıntılarım oldu, idrar testi yapıyorum kaç gündür hep negatif çıkıyo, kasığımda değişik ağrılarım olmasa adet olcam diycem üzerinde durmuycam ama gebelik gibi de hissediyorum, idrarda çıkmadığı için kanda vermek istemiyorum napıcam bilmiyorum, aranızda gebeliğini negatif idrar sonuçlarından sonra geç öğrenen var mı, lütfen tecrübelerinizi anlatın bi umut arıyorum resmen

kan değeriniz kaçtı idrarda düşük olduğu için mi görememişsiniz
100değerle öğrenmiştim. Adetimin sökülmesi-gelmesi için doktora gitmiştim muayene etti rahim kalınlaşması görüyorum demişti kan istedi kanda çıktı. Adet gecikmesinin 5.gününde çıkmamıştı idrar testinde. Dediğim gibi gidin doktora netleşir. Gebelik yoksa da en azından adet döngünüzü başlatırsınız yeni aya yeni umutlarla başlarsınız ☺️ Herşey gönlünüzce olsun 🤗

100değerle öğrenmiştim. Adetimin sökülmesi-gelmesi için doktora gitmiştim muayene etti rahim kalınlaşması görüyorum demişti kan istedi kanda çıktı. Adet gecikmesinin 5.gününde çıkmamıştı idrar testinde. Dediğim gibi gidin doktora netleşir. Gebelik yoksa da en azından adet döngünüzü başlatırsınız yeni aya yeni umutlarla başlarsınız ☺️ Herşey gönlünüzce olsun 🤗
Çok teşekkürler inşallah🤗bir umuttur yaşamak zaten değil mi, birde kan verdiğiniz gün ya da önceki günde idrar testi yapmışmıydınız ben bugün yaptım ama çıkmadı yine

Çok teşekkürler inşallah🤗bir umuttur yaşamak zaten değil mi, birde kan verdiğiniz gün ya da önceki günde idrar testi yapmışmıydınız ben bugün yaptım ama çıkmadı yine
işte 5gün gecikmeye kadar yapmıştım idrar testi çıkmayınca bekledim yine adet gelmedi sonra 10.gün doktora gitmiştim. Ama bi kaç Aydır çoğu kişide adet döngüsü şaştı olanlar az oldu vs hep öyle okudum. Stres yapmayın vala herşey olacağına varır 😁🤗

işte 5gün gecikmeye kadar yapmıştım idrar testi çıkmayınca bekledim yine adet gelmedi sonra 10.gün doktora gitmiştim. Ama bi kaç Aydır çoğu kişide adet döngüsü şaştı olanlar az oldu vs hep öyle okudum. Stres yapmayın vala herşey olacağına varır 😁🤗
Çok teşekkürler yorumunuz için sağolun 🙏

Merhaba aynı durumdayız 12 ya da 15.gunde testi tekrarlayın isterseniz geç döllenme o zaman belli oluyormuş

Bende 12. Gündeyim 10. Günde test vermiştim 5 çıktı 17.günü bekliyorum güzel haberler alırız inşallah hepimiz
Yaaa referans değeri 0-5 arasında oluyor bildiğim kadarıyla düşük de olsa pozitif 🥲 inşallah güzel haberler alırız. Ben bugün evi süpürdüm eğilmeden ve kendimi çok zorlamadan ama şuan bel ve kasık ağrısından uzanıyorum malesef en ufak harekette ağrı giriyor normal mi bilmiyorum, sizin ağrılarınız ne durumda? Benim normalde göğüs ağrım çok olurdu bu kez hiç olmadi sadece dolgunluk var

Kızlar ben de iki gün geciktim test yaptım negatif. Son ilişkimin bugün 12. Günü, pozitife döner mi diye çok umutlanıyorum çünkü ağrılı regl geçiririm hafif kramptan başka bi şey yok bu ay..

Yaaa referans değeri 0-5 arasında oluyor bildiğim kadarıyla düşük de olsa pozitif 🥲 inşallah güzel haberler alırız. Ben bugün evi süpürdüm eğilmeden ve kendimi çok zorlamadan ama şuan bel ve kasık ağrısından uzanıyorum malesef en ufak harekette ağrı giriyor normal mi bilmiyorum, sizin ağrılarınız ne durumda? Benim normalde göğüs ağrım çok olurdu bu kez hiç olmadi sadece dolgunluk var
Benimde kasığıma belime arada ağrışar giriyo çok çabuk yoruluyorum bende de normalde göğüs ağrısı olurdu ama yok hiç bu sefer

Benimde kasığıma belime arada ağrışar giriyo çok çabuk yoruluyorum bende de normalde göğüs ağrısı olurdu ama yok hiç bu sefer
Bende az önce pembeli bir kanama geldi, adetimin ilk günü mutlaka böyle olur. Bugün de çok fazla bel ve kasık ağrısı yaşadım, regl olacağım sanırım....

Bende az önce pembeli bir kanama geldi, adetimin ilk günü mutlaka böyle olur. Bugün de çok fazla bel ve kasık ağrısı yaşadım, regl olacağım sanırım....
Hayırlısı olsun canım üzme kendini allah tez zamanda dualarını kabul etsin inşallah

Benimde bugün gecikmenin 10.günü 3 gün önce idrar kaset test yaptım negatif benim adetim çok ağrılı geçer öncesinden hissederim şimdi hiçbir şey yok sadece uykum geliyor ve başım dönüyor ara ara bu ay sanırım herkesin adeti gecikti😑

Adetleriniz düzenli mi peki benimde çok düzenliydi bu ay 1 hafta oldu testler negatif inşallah benimde geç döllenme olur

Kızlar merhaba benim de belirtiler var dün test yaptım negatif bugün olmazsam bende geç döllenme düşünerek gecikme ye bakıcam hakkımızda hayrlısı olsun inşallah isteyen herkese nasip etsin 🥰

X