Geç döllenme olabilir mi?

Merhaba benimde gecikmemin 4.günü idrar testi yaptım negatif çıktı ama ara ara karnımın sol tarafına ağrı giriyor göğüslerim çok sızlıyor ve çok ağırlaştı bir de çok su içmeme rağmen çok koyu sizce var mıdır
Benim de 2 ay önce baya bir göğüslerim şişmişti ve dokunamıyordum ama maalesef bir şey yoktu. Ne zamandır deniyorsunuz

Merhaba benimde gecikmemin 4.günü idrar testi yaptım negatif çıktı ama ara ara karnımın sol tarafına ağrı giriyor göğüslerim çok sızlıyor ve çok ağırlaştı bir de çok su içmeme rağmen çok koyu sizce var mıdır
İnşallah hamişsindir tatlım değilsen bile üzülme stres cok cokkk etkiliyor vücudu. Benimde gecen ay regl gecikti hamileym sandım ama deilmisim çok üzülmüstm

Hiiiiiiic öyle düsünme. Ben adetimin gecmesinden 6-7 gün gecmesine ragmen doktora gittim kontroll etti birsey yok yok cok ince bir tabaka var rahimde dedi.. kan testi yaptim ve PERSEMBE negatif cikti.
48 saat gecmeden
Cumartesi esimin dogumu gününü kutlicaz alkol ve sigara cok tüketiriz diye yinede bi tane idrar testi yaptim sabah ve positif cikti :)) simdi 24. hafta kücük bir hanimefendiye hamileyim :))) yani demek istedigim olur … olmustur :)) niye olmasin :)) güzel haberlerini yaz buraya insallah :))
Merhaba son ilişkiden kaç gün sonra poszitif gördünüz hatırlıyo musunuz

X