gebelikte yapılan hangi testler ssk tarafından karşılanıyor?

askmesk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
1.859
3
merhaba arkadaşlar,

şuan hamile olan yada doğum yapan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırmısınız?

hamilelik öncesi ve hamilelik sırasında yapılan testleri (tarama testleri ve 2 li, 3 lü testler,sarlık,kızamık,toxoplazma vs...) ssk bunları karşılıyormu bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar,

şuan hamile olan yada doğum yapan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırmısınız?

hamilelik öncesi ve hamilelik sırasında yapılan testleri (tarama testleri ve 2 li, 3 lü testler,sarlık,kızamık,toxoplazma vs...) ssk bunları karşılıyormu bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :Saruboceq:

canım benim eyer ilk aydan itibaren gidersen çogunu yada hepsini yapıyor zeynep kamil hepsini yapıyor dedigim gibi ilk aydan itibaren gidersen

canım benim eyer ilk aydan itibaren gidersen çogunu yada hepsini yapıyor zeynep kamil hepsini yapıyor dedigim gibi ilk aydan itibaren gidersen

ben izmitte yaşıyorum burdaki kadın doğum hastaneside karşılar ozaman.henüz hamile değilim ama doktorum benden sarılık,kızamık,toxoplazma testleri falan istedi özel sigortam var karşılamadı.hamile kalınca yaptırırsın acele etme dedi doktor bende yaptırmadım merak ettim ssk karşılamıyorsa özelde yaptırıcaktım.sağol canım bişlgi için kaydirigubbakcemile3

X