Gebelikte vajinada batma hissi neden olur ?

Mihra melek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
270
83
23
8 haftalık gebeyim ama vajinamada batma hissi var hafif yanma var ama beni rahatsız ediyor pelvik bölgemde ağrıyor neden acaba internete araştırdım biraz ama sizde oldumu gebelikte ?

Bende de oluyor bazen. Mantar veya idrar yolu enfeksiyonu olabilir idrara baktırılırsa netleşir. Ben travazol krem kullanıyorum az miktarda bazen

Bana da cok olurdu. Daha buyuktu o zaman bebek. Doktor bebegin pozisyonu nedeniyle vajinaya baski yapabilir normal demisti.

8 haftalık gebeyim ama vajinamada batma hissi var hafif yanma var ama beni rahatsız ediyor pelvik bölgemde ağrıyor neden acaba internete araştırdım biraz ama sizde oldumu gebelikte ?
Merhaba hamileliğin başında çok normal rahim değişiyo büyüyo doğurana kadar bu tarz şeyler yaşıcaksın doğurunca bile oluyo endişelenme ☺️

Ozaman endişelenecek bir durum yok tşk ederim içim rahatladı acaba dedim bir terslikmi var anne olmak çok zormus :)
Hemde ne zor, ama onun ağlama sesini duyduğun an bütün zorluklar akııp gidiyo 🥰 sancılar çok ağır kramp gibi böyle canını çok yakıcak olursa kadın doğum aciline git ama hafif sancılar normal

Hemde ne zor, ama onun ağlama sesini duyduğun an bütün zorluklar akııp gidiyo 🥰 sancılar çok ağır kramp gibi böyle canını çok yakıcak olursa kadın doğum aciline git ama hafif sancılar normal
Yok çok şükür sancım falan olmuyor sadece vajinada batma kasıkta biraz ağrı oluyor ama çok şiddetli değil lekelenmede yok çok şükür haftaya kontrolüm var doktorada söylerim ama sunalık bir yaramazlik yok 😁 sadece mide bulantısı beni mahf ediyor 😄

Merhaba, bende 12 haftalık hamileyim ve bu hafta vajinada batma hissi iyiden rahatsız etmeye başladı. Enfeksiyon vardı ama antibiyotik kullandım geçti. Ağrım sonra arttı. Doktor magnezyumda vermeye gerek yok dedi nasıl geçecek bu ağrı bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Merhaba, bende 12 haftalık hamileyim ve bu hafta vajinada batma hissi iyiden rahatsız etmeye başladı. Enfeksiyon vardı ama antibiyotik kullandım geçti. Ağrım sonra arttı. Doktor magnezyumda vermeye gerek yok dedi nasıl geçecek bu ağrı bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Bendede aynı durum oluyor bazen batma oluyor bazen geçiyor ya rahim büyüyü yada hormon değişimler lekelenme karnimda agrida yok hormonel durum bence :)

Bendede aynı durum oluyor bazen batma oluyor bazen geçiyor ya rahim büyüyü yada hormon değişimler lekelenme karnimda agrida yok hormonel durum bence :)
Siz kaç haftalık hamilesiniz peki? Genelde 12. Haftadan sonra geçiyo bu tür şikayetler diyolar ama benim bugün 13. Haftaya girdik ve yine kasıklarımda ciddi ağrım var 🤦🏻‍♀️

Siz kaç haftalık hamilesiniz peki? Genelde 12. Haftadan sonra geçiyo bu tür şikayetler diyolar ama benim bugün 13. Haftaya girdik ve yine kasıklarımda ciddi ağrım var 🤦🏻‍♀️
Bende 10 haftalık hamileyim ama arada agriyir 3 haftalık hamileyken bile vajinamda batma hissi vardı hiç akıntı yoktu haylada fazla akıntım yok bin de bir geliyor bence çok endilenemye gerek hormonsal durum çünkü her gebelik bir değil biz erken yaşıyoruz galiba batma şikayetini fazla rahasiz edecek şekilde değilse takma

X