Gebelikte su azalması YARDIM

msmb01

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
26
19
30
Arkadaşlar bugün sabah kalktım kasiklarimda ağrıyla 33+3 günlük hamileyim akşama kadar uzanarak ay sancısı falan diye bekledim akşam dayanamayıp doktora gittim doktor acilmamin olmadığını nst de sancımın olmadığını suyumun azaldigını söyledi her ihtimale karşı ciğer geliştirici iğne yaptı yarın kendi doktoruma gidecem bu arada 3. Gebeliğim 2 side sezeryan böyle Bi durum yaşayan var mı çok korkuyorum

Korkma lütfen benim de 34 cu hafta siddetli agrim vardi bende sanci da vardi ustelik yinede yaptilar igneyi. Doktorumun dedigi 2 hafta kadar jcerde tutsak yeter demisti. Benden azar azar da su geliyordu minik bi delik vardi kesede iste Allah korudu mu koruyor... 41 bitiyodu dogmaya niyeti yoktu beyfendinin zorla dogurtuldu :))))

Suyun azaldiysa da lütfen su miktarini arttır emin ol ise yariyor tuzdan uzak dur

Çok teşekkür ederim bende yarın gidecem 2. Çocuğumuda 35+4 te dogum yapmıştım çok şükür kuvezede girmemişti inşallah yarın güzel bir haber alirim

Bugün babada aynısını söyledi doktor günümüz aynı . Kan sulandırıcı iğne verdi günde 1 . Kontrolü 10 güne bir düşürdü. Sıvı alımını artır. Su ile birlikte meyve suyu ayran falan 5 6 litre sıvı al dedi

İnşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız ben kendi doktoruma sabah gidecem bakalım ne diyecek şuan bile kasiklarimda ağrım var uyuyamıyorum

İnşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız ben kendi doktoruma sabah gidecem bakalım ne diyecek şuan bile kasiklarimda ağrım var uyuyamıyorum
Amin inşallah Rabbim şifa versin inşallah benim ağrım sızım yok öyle ama korkuyorum kötü bir şey olur diye

Ne yaptın canım
Gittim çok az suyu dedi şuan çok erken alırsak icerde tutmaya çalışacağız dedi Protestan verdi vajinadan alacaksın dedi ve günde 4 litre sıvı tüketmemi söyledi yatacaksın kalkmicaksin dedi 2 çocukla bu biraz zor tabi haftaya tekrar görmek istediğini soyledi

İnşallah iyi olur canım benim Rabbim şifa versin inşallah

Canım naptin tekrar kontrole gittin mi merak ettim kaç haftalık şuan son durumun ne

Canım naptin tekrar kontrole gittin mi merak ettim kaç haftalık şuan son durumun ne
Geçen hafta gittim canım suyu normal kilosu haftasıyla uyumlu dedi şuan 36+1 salı günü tekrar gidecegim sen ne yaptın

Geçen hafta gittim canım suyu normal kilosu haftasıyla uyumlu dedi şuan 36+1 salı günü tekrar gidecegim sen ne yaptın
Aynen banada suyu normal dedi çarşamba günü tekrar çağırdı 36+4 te gidecem yani çarşamba gel gün verecem dedi ama bugün aksamdan beri yine acayip sandım var belki çarşambayı beklemem bende mutlaka beni bilgilendir bende seni bilgilendiririm Allahim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Amin inşallah bende salı günü gideceğim yazarım tekrar az kaldı sancılar başlıyor sanırım yavaş yavaş

Arkadaşlar. Bu su azalması olayı çok önemliymis. Ben 37+5de kontrl için gittim ve su tamamen bitip zar üzerine yapışmış dedi doktorum acil.sezeryan oldum.
Daha önceki kontrollerde en ufak. Bir aksilik yoktu. Verilmiş sadakmz varmış dedi doktor. Havuç yendiğini duymuştum bir yerde su azalmasi için. Kontrle sık gitmeyi unutmayın lütfen. Sağlıcakla

Naptin cnm gittin mi ne dedi
Gittim canım suyu iyice azalmış doğum pozisyonu almamış. 2807 Gr olmuş. Birde bir kat Kordon dolanmış boynuna Pazartesi sezaryen doğum ile dünyaya gelecek inşallah sen ne yaptın?

Gittim canım suyu iyice azalmış doğum pozisyonu almamış. 2807 Gr olmuş. Birde bir kat Kordon dolanmış boynuna Pazartesi sezaryen doğum ile dünyaya gelecek inşallah sen ne yaptın?
Bende sabah 9 buçukta gidecem sabahı iple çekiyorum inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…