Gebelikte Kalp Atışının Durması

Canım her düşük pıhtılaşmadan olacak diye bi şey yok aslında bir lütuf nerden baktığımız önemli . Bende bu ay korunmayı bıraktım rabbim sağlıkla ne zaman verecekse versin ben teslim oldum artık ne zaman unuttun o konuyu o zaman gelecektir bir de istedikçe imtihan oluyoruz haberin olsun

Patoloji sonucu ne cıktı peki bende mol.gebelik cıktı bir sene.ara vermem gerekirmiş

O kadar haklısın ki içim rahat zaten bu kararı vermem zor oldu ama sonunda rahatladı kafam. Düşük olduğu zaman da teslim olmuştum şimdi de öyle. Patoloji sonucu da temiz çıktı üstelik bu da benim içimi ferahlattı biraz. En güzel en doğru zamanda sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah

Düşük sonrası bana 2 ay beklemen yeterli demişti doktor. O nedenle bu ay korunmayı bıraktım ben de. Yarın 3 ay dolacak çünkü

Geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın. Mol gebelik patoloji sonucunda mı çıktı? Benim patolojiye bakınca bir şey yok temiz diyip geçtiler çünkü doktorlar
Sağol canım aynen mol gebelik korunmam gerek miş 1 sene çünkü vücut kendi üretebiliyormuş b3nde temiz çıkar diye düşündüm ama değilmiş çok kötüydüm hastalıklı gibi bir şeydim hatta diyordum hastalıklı gibi hissediyorum gerçekten öyleymiş Rabbim bir daha ne bana.nede başka.birine yaşatmasın inşallah Amin

Geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın. Mol gebelik patoloji sonucunda mı çıktı? Benim patolojiye bakınca bir şey yok temiz diyip geçtiler çünkü doktorlar
İnşllah beta düşmustur sonucumu bile beklemdim cok stres oldum ne kan ne.akciger sonuçumu beklemedim bugün bakıcam

Ay çok bir durumdur eminim. Hamilelik sürecinde mı hasta gibiydin?

Ay çok bir durumdur eminim. Hamilelik sürecinde mı hasta gibiydin?
Aynen sanki vücudum.hastalikli. gibiydi aşırı.mide bulantısı vardı mol gebeliğin belirtiside buymuş aşırı derce hatta kürtaj olduktan bi süre devam.etti şimdi yok Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah sonucumda iyi çıkmıştır bugün sağlık ocağına baktircam

İnşallah canım güzel haberlerle gel çok geçmiş olsun tekrar. Sağlık ocağı genel sonuç mu bakacak bugün?

arkadaşlar merhaba,

kürtaj sonrası ilk regl dün gördüm. bugün hem çok ağrım var hem de aşırı kanamam.
hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım. iş yerinde sandalyem, kıyafetlerim bir anda kanlar içinde kaldı. şoktayım.

benimde ilk regli kanamam çok yoğundu

Düşük sonrası bana 2 ay beklemen yeterli demişti doktor. O nedenle bu ay korunmayı bıraktım ben de. Yarın 3 ay dolacak çünkü
Merhabalar size patoloji öncesi mol olabilir dedilerse şuan aynı durumu yaşıyorum kürtaj oldum 6+3 de kalbi durdu 2 kese olmuştu biri sağlıklı ilerlerken 6+3 de durdu diğer kesedede mol olabileceğini söyledi Dr kesin sonuç patolojiden gelecek dediler bir ümit pataloji sonucunun temiz çıkması için dua ediyorum çok kötü bir süreç birde patoloji sonucunuz nezaman çıktı

Ben kürtajdan 1 adet sonrası hamile kaldım canım hiç haberim yoktu üstelik rahim temiz oluyor hemen hamile kalırsın

Ben de 2nisanda kalp durması şikayetiyle ikizlerimi kaybettim. Hem devlet hem özelde ki doktor ilk düşüklerde pıhtılaşma vb bakılmıyor dedi ama düşük için de hiç bir sebep söylemediler. Benim tsh da düşükten 1 hafta önce 7.5a çıktı. Ondan öncesinde böyle bir problem yoktu 2.5 lardaydı. Tsh Kürtaj sonrası da normal değerlere düştü. Şu an nasıl bir önlem almam lazım bilmiyorum. Kafama göre aspirine mi başlasam?

Canim bence coaspirine baslayabilirsin zarari olan bir durum degil zaten buyuk ihtimalle tekrar hamilelik dusundugunde vericekler sana
Ama sana tek tavsiyem hamile kaldiktan sonra kullandigin coaspirinin sana hic bir faydasinyok en az hamile kalmadan 6 ay kullanman lazim . Peki tsh icin ilac kullaniyor musun

Merhaba hayır mol gebelik değildi benimki. Patoloji sonucu temiz çıktı yaklaşık 1 ay sürdü çıkması

Direkt alabilir miyim ilacı? Tsh için bi şey kullanmıyorum. Bu zamana kadar hiç yüksek çıkmamıştı. Düşükten 1 hafta önce yükseldi ve düşükle beraber tsh da normale döndü zaten. Bundan sonraki süreçte kulanmalı mıyım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…