Gebelikte Kalp Atışının Durması

kızlar regl düzenleriniz nasıl ? ben kürtaj sonrası ilk regli 24 gün sonra , 2. yi 32 gün sonra gördüm 3. yü bugün olmam lazım hiç bi regl belirtim yok

normal düzenim 28 günde 1 di

Öncelikle geçmiş olsun bende ayni şeyi 3 kez yaşamiş biri olarak acinizi paylaşiyorum ailenizde kalp krizi geciren var mi kan pihtilaşma tesi önerdi mi doktor bende pihtilaşmayi ilk dusukte yaptilar ama diger ikisinde fazla doz igneden bebeklerimi kaybettigimi şuan gittiğim doktorumdan ögrendim umarim saglikla bebeginiz olur

merhaba ailemde hiç bilinen kalp krizi durumu yok , anneannemde ölmeden önce pıhtı atması sorunu olmuştu sadece, fazla doz iğne nedir ?

merhaba ailemde hiç bilinen kalp krizi durumu yok , anneannemde ölmeden önce pıhtı atması sorunu olmuştu sadece, fazla doz iğne nedir ?
Fazla kan sulandırıcı iğne. Benim ilk bebeğimde gelişme geriliği vardı (5+3 kaldı hep) 9. Haftada kürtaj oldum. 2 ay sonra tekrar gebe kaldım. Tabi ikinci gebeliğimi öğrenir öğrenmez doktorum hem hap hem kan sulandırıcı iğne başladı. 7. Haftada bebeğimin kalbi durdu. Aslında hiçbir sıkıntısı yoktu. Sonra işte trombofili (pıhtılaşma) testi yapıldı. Meğerse benim pıhtılaşma sorunum yokmus. Sanırım bende ikinci bebeğimi bu yüzden kaybettim.

Gerçekten çok üzüldüm yıpratıcı bir süreç olmuş Allah karşılığını verecektir

Çok geçmiş olsun kan sulandırıcı iğnenin düşüğe sebep olma gibi bir durumu yok diye biliyorum. Kromozom analizi yaptırdınız mı eşinizle beraber

kızlar regl düzenleriniz nasıl ? ben kürtaj sonrası ilk regli 24 gün sonra , 2. yi 32 gün sonra gördüm 3. yü bugün olmam lazım hiç bi regl belirtim yok

normal düzenim 28 günde 1 di
Kürtaj sonrası düzensizlikler normal. Bende 3 düşük yapmış biri olarak söylüyorum kürtaj sonrası hep geç adet olunacak diye bir kural yok 20 gün sonra olmuştum normalde 32 günde bir oluyorum ve jinekoloji uzmanı normal dedi. Düzene girmesi bi kaç ay bulabiliyor, kişiden kişiye değişebiliyor. Size muhtemelen 3 ay korunun demişlerdir. Siz ne zaman kendinizi hazır hissederseniz o zaman düşünün

Çok geçmiş olsun kan sulandırıcı iğnenin düşüğe sebep olma gibi bir durumu yok diye biliyorum. Kromozom analizi yaptırdınız mı eşinizle beraber
Çok teşekkür ederim. Başka bir doktora göründüğümde kafamıza göre kan sulandırıcı vermeyiz bu da düşüğe sebebiyet verir demişti. Evet verdik kromozom analizi pazartesi doktora göstereceğiz

Bende 10+6 günlükken 10 gün önce kalp atışının sonlandığını öldüğünü söylediler o günden sonra bebeğimi bedenimden aldıklarından sonra 2 yıl kendime gelemedim benim çok zor olmuştu çocuğum 3 yılın üstüne hamile kalabilmiştim ama nasip olmadı o da psikolojik olarak beni çok etkiledi ama hala psikolojik olarak korkularım var şuan 2.5 yılın üstüne hamile kalabildim kaybetme korkusunu yaşıyorum RABBİM kimseye yaşatmasın çok zor

Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin
Şuan bir önlem tedavi vs var mı ?
Yoksa herşey doğal akışında mı ?

Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin
Şuan bir önlem tedavi vs var mı ?
Yoksa herşey doğal akışında mı ?
Şimdi şöyle riskli gebelik doktorları var bu konuda uzmanlar eğer hamilelikte bir sorun olduğunda müdahale edebiliyorlar tabi en başından o doktorla devam etmek önemli sonradan olunca müdahale edemiyorlar maalesef. Ben henüz daha doktora gitmedim ama bu yeni bulduğum doktor riskli gebelik doktoru önceki bebeğin belgelerini falan istedi sonra kan tahlilleri ister duruma göre risk varmı yok mu öğrenmiş olucam. Ama bende pcos olduğu için ben çok zor hamile kaldım çok tedavi gördüm ama hiç biri olmadı sonra rahim dinlendirme yaptık aylarca ilişkiye girmedik ve işe yaradı hamile kaldım

önceki durumda genetğk test vs bir şey yapıldı mı ?

Allah sabrını verir inşallah bu gebelik sorunsuz ve sıkıntısız sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al canım korkuların seni yönetmesin korksan kendine zarar olacak olan bir şekilde başına geliyor

Aminn inşallah çok zor zaten hamile kalamadığım için kaldığım zaman da bu korku çok başka umarım sizlerde bir an önce sağlıklı sıhhatli çocuklarınızı kucağınıza alırsınız

Amin Allah razı olsun merak etmeyin her şeyin sahibi Allahım bizleri takip ediyor başımızda her şey ona emanet sizde Allah’a emanet diyin kendinizi rahatlatın rabbim vatana millete sizlere hayırlı sağlıklı bir evlat olarak kucağınıza aldırır emin olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…