Gebelikte Kalp Atışının Durması

Evet kuzum direk eczaneden alabiliyorsun coaspirin 100 mg olarak cüzzi bir ucreti var ama bence mutlaka tsh takip et bak ben suan yeni hamile.oldugumu ogrendim troid ilaci kullaniyorum progesteron coaspirin birde kan sulandiri igne kullaniyorum suan hersey yolunda . En onemlisi iyi bir doktor umarim en kisa zamanda saglik bir gebelik gecirir bebegini kuacagina alirsin canim insallah benimde saglikli ilerler .

Bu tarz ilaçlara gebeliği öğrenince mi başkadınız?

Bu tarz ilaçlara gebeliği öğrenince mi başkadınız?
Yok kuzum coaspirini ve folikasidi hamile.kalmadan 8 ay önce basladım troid hapimida yaklasik 6 ay önce basladim sadce hamile.oldugumu ögrendigimde doktorum progestan ve kan sulandirici igneye basladi

Amin. İnşallah isteyen herkes sağlıkla bebeğini kucağına alır. Size de hayırlı olsun tekrar. Allah acısını göstermesin

Kızlar bende korkuyorum doktorum kalbinde bir ritim bozukluğu olduğunu söyledi daha önce düşüğüm yok Bi oğlum var 8 yaşında bu ikinci gebeliğim ama bu durum beni düşündürüyor size açıklama yaptılar düşük sebepleri için bir de hissettiniz mi bebeğin öldüğünü yani belirtiler de azalmalar oldu mu

Benim mide bulantılarım kesilmişti ilaç kullanıyordum bulantı için unutmuşum almayı o gün hissettim bi de internetten de arattım kalbi durduğunu nasıl anlarız diye

Benimde gögüslerim aşırı acırdı dokunamazdım üstüne yatamazdım bile , bütün acı ağrı yok olmuştu

Benimde gögüslerim aşırı acırdı dokunamazdım üstüne yatamazdım bile , bütün acı ağrı yok olmuştu
Valla psikolojik mi bilmiyorum ama göğüslerimde bir gevşeme hissediyorum nedense ama Bi yandan progeston da kullanıyorum yani bu engel olabilir belirtilerin kaybolmasına benim de hiç bulantım yok oğlum da bu zamanlar kusa kusa ölüyordum bilmiyorum çarşamba günü kontrol var düşüğe sebep olur mu onu da bilmiyorum inşallah ritim deki bozukluk düzelmiş der doktor

Bi günde mi yok oldu canım yani sen hissettin mi bişeyler olduğun

ben zaten kusma vs gibi belirtilerim hhiç olmadı , sadece aşırı gögüs hassasiyetim vardı , oda böyle kaybolduğunu hissettim yani , bir kaç günde anladım ,benimkide baştan beri kalbi yavaş atıyordu , nasip değilmiş

Canım benim de yok bulantı kusma mide yanması sadece dediğin gibi göğüslerim baya şişti ama şimdi biraz gevşediğini hissediyorum Bi de kasıklarımda biraz sancı var canım takibimi yapan doktor pek önemsemiyor zayıf kalp atışı felan ben başka Bi özel doktora gittim doçent bana o söyledi hızlı hızlı atarken Bi noktada yavaşlıyor sonra tekrar hızlanıyor kalp atışı bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun

amin inşallah sağlıklıdır diye dua edelim

Sağlıklı bir bebekse ne yapsanız sizi bırakmaz
Bana doktor yedi haftalık bebeğe göre kalbi çok güçlü atıyor demişti ama kaybettim yani ömür yazılmışsa yaşıyor yoksa maalesef kayıp gidiyor elimizden inşallah sizler bu acıyı yaşamazsınız ama Allah muhafaza eylesin olursa da eğer sağlıklı değilmiş öyle düşünelim Allah’ın dediği olur buna Rıza gösterelim inşallah

Tabi ki öyle canım peki düşük sebebine ne dediler yani Bi de kaç haftalıkken öğrendin canım

Tabi ki öyle canım peki düşük sebebine ne dediler yani Bi de kaç haftalıkken öğrendin canım
Dokuzuncu haftada rutin kontrolde öğrendim tabi bir kaç gün geçmiş kalbi duralı
Sağlıksız bir bebek olduğunu söyledi doktorum %90 engelliydi dedi
Rahmin mucizesi olarak görüyorum şu anda ve doğal olarak gebe kalabiliyorum elhamdülillah onu da biliyorum başlarda acaba ilk aydan bebek olmayınca olmayacak mı demiştim de meğerse zamanla olurmuş ama önemli olan sağlıkla ilerlemesiymiş çok zor zamanlar geçirdim geçiriyorum atlatmış değilim rabbim yine yaşatır inşallah ama içimde bu korku hep olacak ve maalesef hisleri kuvvetli bi insanım araştıran bilen bi insanım keşke biraz fikirsiz kaygısız ve cahil olsaydım hayat daha güzel olurdu belki de
Kendimi çok suçladım ama kesem çok güzeldi kanamam hiç olmadı hani sesimi yükselttiğim için mi gitti bile dedim ama tamamen rahmin doğası gereği verilen bir lütuf zor ama karşılığı elbet vardır
Bu süreçte yeni doğan bebekler hamile arkadaşlar etrafımda herkes çok doğurgan maşallah bunları kaldırmak sindirmek ayakta kalmak dik durmak üzülmemek hepsine ayrı ayrı emek verdim iyiyim sağlıklıyım ve tekrar mutlu olmaya hazırım sizler de bana bizlere dua edin inşallah bu sevinci heyecanı tekrar yaşayalım

Canım Allah tekrardan nasip etsin inşallah

Testleri özel hastanede yaptırdınız sanırım. Özelde ne kadar ödemiştiniz acaba testlere?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…