Gebelikle ilgili sorular

Aaksoyoğlu bana "hocam bebeğimin kalp atımlarını duydum, ne dersiniz?" diye sormuşssunuz. Tek bir cevabım var "gözünüz aydın". Yahu sevinmek bu kadar mı zor. Allah tamamını erdirsin...

Baro bey 35.günde bir regli görüyorum. Yumurta tembelliğimi var bende, yada geçmi çatlıyor. Herkes benim üzerime 2 kere görüyor. üstelik bütün hormon testlerim normal. ne yapmalıyım.

baro bey 35.günde bir regli görüyorum. Yumurta tembelliğimi var bende, yada geçmi çatlıyor. Herkes benim üzerime 2 kere görüyor. üstelik bütün hormon testlerim normal. Ne yapmalıyım.

20-35 günde bir görülen ve 1-7 gün süren adetler normal olarak kabul edilmektedir.yumurtlamanız adetinizin 21. Gününde olmaktadır. 19-21-23. Günler günaşırı ilişki öneririm.

bora bey ben 8 haftalıkken doktora gittiğimde bebeğin gelişmediğini öğrendim bana kan pıhtısı olarak duruyo dedi
o günde kanamam başladı üç dört parça benden düştü
doktoru aradiğimda direk kürtaj dedi
ama kürtaj için bir muayene ultrason da bakılıp içinde parça kalıp kalmadığına bakması gerekmiyormuydu
ilk gebeliğim olduğu içinde kürtaj olmak istemiyorum
bana fikir verirmisiniz

çok geçmiş olsun. Ben düşük yaptığını söyleyen hastayı kürtaj öncesi parça düşürdüyse mutlaka kontrol ediyorum. parça varsa kürtajını yapıyorum.

Aaksoyoğlu bana "hocam bebeğimin kalp atımlarını duydum, ne dersiniz?" diye sormuşssunuz. Tek bir cevabım var "gözünüz aydın". Yahu sevinmek bu kadar mı zor. Allah tamamını erdirsin...

teşekkür ederim tabiki çok seviniyorum :) ama takdir edersiniz ki çok zor zamanlar geçirdik bebeğime bişey olucak diye aklım çıkıyor.

merhaba doktor bey.
11 şubatta 10 haftalık gebeliğim gelişim durduğu için sonlandırıldı.
8 martta adet oldum ve doktorum o ay aşılama yaptı..
bu 3. aşılamam.

aşılamanın 10. günü değerim 8,07 çıktı..
bugün aşılamamım 12 günü ve değerim 6,11..
sizce düşen değerim tekrar yükselir mi?

Geçmiş olsun. Gebelik testi sonucunuz negatif. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

Hocam merhaba
ben 6+6 gebeyim ve kasıklarımda ki ağrı şikayetinden ötürü druma gittim ve usg ile bakıldı herşey yolunda dedi ve çok şükür kalp atışını duyduk.dr um serum takalım ağrı dinsin dedi serum takıldı ama ağrım daha sonra tekrar başladı sık sık ağrım oluyor sizce normalmidir tavsiye edebileceğiniz birşey var mı ?

İlk tavsiyem mutlu olmanız. Ağrınız varken kalp atımları görülmüş, demek ki bebeğinizle alakalı bir durum değil. Gebelikte ağrı sık rastlanılan bir şikeyettir. Hatta forumda dikkat ettiyseniz "ağrım yok, acabagebe değil miyim?" soruları var. Endişelenmeyin. Doktor kontrolü altındasınız. Sağlıklı bir gebelik dilerim.

çok teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar....

Ben 19+5 günlük gebeyim. Ikili testimi yaptırdım temiz çıktı. Doktorumun üçlü test istememesine rağmen eşimin ısrarıyla 3 lü test yaptırdım 18. Haftamda. 19. Haftada sonucu aldık down sendromu 1:8 çıktı. Doktorum yüksek risk dedi amniyosentez yaptırdım 3 gün oluyor. Fakat sonuçları 2 ila 4 hafta arasında alıcam. Geç kalmış sayılırmıyım. 1:8 çok yüksek riskmi? Benim gibi yaptıranların çoğu temiz çıktığını söylüyor.

Son düzenleme:

Ben artık gebelerimden (Bu tür problemler nedeni ile) üçlü test istemiyorum. Sonucunuz iyi çıkacak. Böyle düşünün. Sağlıklı bir gebelik dilerim...

iyigünler doktor bey benim sorunum genellikle ilişki esnasında oluyo canım çok yanıyo ve kendimi çok sıkıyorum 21+4 günlükte hamileyim ne yapmam gerek teşekkür ederim

Hocam merhaba...8 haftalık hamileyim.boğazım çok ağrıyor soğuk algınlığı yaşıyorum.Pastil önerir misiniz?kullansam bir zararı olur mu?ya da önerebileceğiniz ilaçlar var mı?teşekkürler..

Hocam merhaba..
Gebelik düşünüyorum,geçtiğimiz ay klomen kullandım olmadı.Doktor bu ay da kullan dedi olmazsa hsg çekeriz dedi.Yumurtlama takibi istedim gerek yok çünkü hormon testlerin normal dedi.Sizin fikrinizi merak ediyorum.

Ayrıca testlerim 4 ay önce yapıldı,sonradan değişiklik gösterir mi aynı mı kalır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…