gebelik ve yumurtlama

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar gebe kadında yumurtlama olurmu?ben geçen ay bi dğişik adet oldum testde yapmadım klomen kullandım pzt.iğnemi vurulucam fakat şimdide beni düşünceler aldı acaba gebelik olabiliyormu die ama diyorumki bi taraftanda gebe olsam 5 tane yumurtam gelişmezdi die düşünüyom ayy ne biliyim biraz aptalca bi soru olabilir klomen kullanmış olmama rağmen klomen hcg seviysini etkilemiyosa idrar testi yapmak istiyorum doğru yanıt verirmi sizce???

bildiğim kadarıyla klomenin etkisiyle beta hcg yüksek çıkıyor. bu nedenle test yapman sağlıklı sonuç vermez. sanırım doktor takibindesin. eğer öyle birşey olsaydı doktor ultrasonda görür ve söylerdi değil mi? çünkü olsaydı kese görünürdü..

ben yinede test yaptım valla kendimede gülüyorum artık umut dünyası işte negatif çıktı tabiki doktor takibindeyim hatta çrş.aşılamam var cnm saol cevabın için

rica ederim tatlım :) başlarda hepimiz böyle senin gibi umutlanırdık ama bir süre sonra daha gerçekçi olmaya başlıyoruz :) inşallah en kısa zamanda bebeğin gelecek..

X