Gebelik ve ovülasyon testime bakar mısınız

Artimed e hiç güvenme days doctorda istisna bazen doğru bazen yanlış,
Üstteki artımed alttaki days doctor . Bende korkuyorum o kadar çok umutlanıp yanıldım ki bu zamana kadar 3 senedir bekliyorum bu anı . Bu arada ovülasyon da yaptım sıvı alımına dikkat etmedim pik değil ama koyu çıktı . Umarım boşuna umutlanmıyorumdur . Sence Birşey varmı

Eklentiler

• IMG_3063.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 242
Umut vermek istemem piyasadaki en hassas test predictor early imkanım varsa ondan al dene sabah ilk idrarla

Denemeyeyim ozaman gerek yok
Akşam testim sence hamilemiyim bunda artımed hepsinde çizgi çıkmaz heralde diye düşünüyorum bunlar da daha net kahverengili yerde çektiğim 3.dakika

Eklentiler

• 281B5CB7-F17A-4F17-AF7D-29E422405971.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 193
  • EC74D591-D5E0-427B-9D1A-3881B7C53425.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 174
Artimed benim testim daha koyuydu ama negatif
Sabah tekrar yaptım o da artımeddi negatif çıktı şok oldum gerçi artımede şaşırmama gerek yok ama ovülasyon testim koyu 5 günüm kaldı en alttaki ovülasyon şu an duphaston kullanıyorum yumurtlama yok

Eklentiler

• 17AF9D25-8094-4B65-8E07-40D5893AF512.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 190
Merhaba arkadaşlar az önce çubuk testlerden hcg testi yaptım. Olumsuz görünce çöpe attım 15-20 dk sonra resmini çekip takip yaptığım uygulamaya yüklemek için çöpten geri aldım. Silik çizgi görünüyor sizce hamile olabilir miyim. Bat günüm iki gün geçti ve çok fazla kramplar hissediyorum sanki regl olacak gibiyim. Hala inanamıyorum doğru mudur bu test lütfen yardım edin.

Eklentiler

• IMG_4341.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 199
Canım gebelik olduğunda hemen çıkıyor zaten 5 dakika yeterli bi süre en kötü çok silik çıkıyor bu bence kuruma çizgisi normal çizgi olsa 5 dk içinde çıkardı silik bile olsa belli ederdi kendini ama yine de tekrar bi test yap bence bende şu an benzer durumdayım 5-6 tane test yaptım hepsi silik bu sabah yaptığım negatif çıktı akşam yaptığımda bile çizgi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…