Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

tatlım innşşşşşşş yaaaa ama benım 8 ay oldu denemeler 6 ay kullandım hapı 2 ay gecmıs oluyo benım eger dogruysa umarım bu ay bıter bu kabusumuz da gelır bebişlerrrrr

Dogruuuu 2 ay kalmis aklimda ama gecti mi kaldi mi hatirlamiyordum :) insallah hamilesindir de bana da biraz egitim ver :)

adasummm öncelikle allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın bebegını saol tatlım sız bebeklerınıze kavustunuz edın bızede dualarrr valla bızım yolumuz uzun dahaa bıde sunu sorucam bı sorununuz varmıydı nıcın olmadı 2.5 sene acaba cok ozel degılse ogrenebılırmıyım?

Amin tatlim valla ne bileyim pek umutlu degilim dun biraz kasik bel agri vardi ama bugun hic olmadi.

Ya burada bu ikonlari nasil yapiyorsunnnn

yokkkk umutsuzluk yooookkk kızarım sanaaa kırmmızı gelene kadar umut var demektirr ikonları mesaj yazdıgın sayfanın altından secıyorsun tatlım bı ton var :2: en güzeli de bu bak

yokkkk umutsuzluk yooookkk kızarım sanaaa kırmmızı gelene kadar umut var demektirr ikonları mesaj yazdıgın sayfanın altından secıyorsun tatlım bı ton var :2: en güzeli de bu bak

Cuma gunune kadar dayannnn :) ya bende hic cikmiyor oyle bisey birinin daha cikmiyormus. Dedik acaba msj sayimizla mi alakali

Cuma gunune kadar dayannnn :) ya bende hic cikmiyor oyle bisey birinin daha cikmiyormus. Dedik acaba msj sayimizla mi alakali

ben ikimiz içinde dayanırım tatlım minikgelin içinde dayanırım zateennn sabır taşı oldum 8 aydır mesaj sayısıyla alakalımı bılmıyorum ama sanmıyorum da cunku ben en bastan berı yapabılıyorum

amin,hayır canım hiçbirşey yoktu esımde bende dr. göründük temız cıktı,hatta 1kez aşılama yapıldı tutmadı,ben artık umudumu kesmiştim Allah istemıyor galıba derken,aniden öğrendim,bende hep özenirdim etrafımdakılere benım neden olmuyor derdım,hatta görümcem benden sonra evlendı,20 gün sonra hamile kaldı,görümcem ve kayınvalidemin bana yapmadığı kalmadı,sürekli hava atmalar yanımda hamile bayan nasılsın diye kızıyla konusmalar,bugun bebek alısverısıne cıkıcaz sende gel dıye hava atıp sonra cagırmamalar vs. esimle birsürü sıkıntı evde huzursuzluk yaratıyor evli olunca bırde zamanı gelipte olmayınca,zor kızlar burdan gönülden söylüyorum Allah kimseye aratmasın isteyen herkese versin,birde sıkıntı yapmayın streste etkiliyor,ilişkide istekli olmakta şart ayrıca,bende hep eczaneden test alırdım negatif cıkardı üzülürdüm,hastaneye adet söktürücü almak için gitmiştim ki gebe oldugumu öğrendım hem kanda hem idrarda,hatta cok komık eve geldım eczaneden aldığım testten tekrar kendım yaptım,nasıl pozıtıf cıktıgını görmek için :) hep negatıftı sımdıye kadar

ayyyh ne guldum yaaa mutlu olucaksan al tatlım sana ıkon bebek yolluyum ben besle buyut şaka bı yanada bunu gorussene yonetıcılerle yardım sayfasından yapılıyor sanırım ???

Hatirlar misin bilmiyorum da bir aralar sanal bebekler vardi kucuk oyuncaklar onlardan alicam :) gercegini kucagima alana kadar :)

Cnm cok sikinti cekmissin peki simdi sana karsi tutumlari nasil gorumcenle kayinvalide nin? Merak ettigmden soruyorum cvp vermek zorunda degilsin tatlim

canımmm ya ne guzel allah bızede nasıp edermı acaba o pozıtıfı gormeyı ... ama kayınvalden gılın yaptıgı cok ayıp gunah valla ya nasıl boyle bıseyle insanı uzerler su anda benım stresım zaten bana yetıyor bı de oyle seylerı kaldıramam sanırım ıyı sabretmıssın gunaahh yanii sen de streslıydın emınım ki hem de 2.5 sene kolay deıl 8 ayda benım omrumden omur gıttı sım dı sen de gıt alısverıslere gozlerıne soka soka ... valla işte umudu kesmemek gerek rabbım dogru zamanı ıyı bılır dua edıcez baska caresı yok sen de bebegını ıns saglıcakla dunyaya getır de bu arada cınsıyetı bellı mı canım ???

evet resmen bana kısır muamelesi yaptılar,sürekli niye cocuk olmuyor dıye basımın etini yediler ,bıtmedı bana cektırdıklerı zaten ınsan o sıralar sıkıntılı oluyor neden olmuyor dıye,şimdide başladılar cinsiyeti kız diye eşimi soğutmaya calısıyorlar,sürekli ıssızda bana işte oğlum kızları sevmez bekarken bile aman kız evladım olmasaydı diye dua ederdi diyorlar,Allah askına su sözler söylenır mı gelınıne,görümcemde sürekli benim yanımda eşime 'abi sen kızarı cok seversin diyor ardından kahkaha' nefret edıyorum bunca sene cocuk olsun dıye bekledım şmdi sıkıntısını cekıyorum gebeliğin,birde bunlar üstüme gelıyor bu şekılde,bebeğimi cok sevıyorum onların ne düsündüğü umrumda değil artık,Allah cezalarını versin

Aynen aynen :) bi hamis kalsakta kocislerimize surpriz yapsak :) ne guzel olurdu dimiiii

yaaa evet hıc dusundunmu bısıer suprız ıcın benım bı arkadasım bu kapsul seklınde haplar oluyo ya ıcı acılıp toz dokuluyor ıcınden ıste onların içine minik minik notlar yazmıs once buyuk bı not askım bu hapları içmeyip açar içine bakarsan tüm ağrılara iyi geliyormuşş diye birseydı sanırım sonra numaralandırmıs 3 taneyı 1. si ikimizdede olan bır sıkıntı icın bu ılaclar işte 2. si hayatımıza bır renk getırecek 3. su de baba oluyorsunnnn gibi bişidi tam hatırlamıyorum 5 aylık su anda bebegı 5 ay once bunu soylemıstı ama ben hııççç dusunmedım daha ben kesın pozıtıf cıktıgı an bekleyemem hemen arar soylerım galıba

Aman tatlim uzme kendini bebegini dusun. Allah korusun ikinizide. Eden bulur hic canini sikma. Allah buyuktur. Bu da senin sinavin. Sabreden kazanir. Rabbim bebegini anali babali buyutsun insallah.

Cnm cok sikinti cekmissin peki simdi sana karsi tutumlari nasil gorumcenle kayinvalide nin? Merak ettigmden soruyorum cvp vermek zorunda degilsin tatlim

kayınvalıdeme telefonda soylemıstım ilk,ağlamaya basladı duyar duymaz,gün içinde 50 kere aradı doğruyu mu söyluyorsun gercekten hamilemisin diye,görümcemde birkere bile hayırlı olsun demedi,kıskanıyorlar,inanır msnz gurbetteyım ailemden kımse yok sadece esımın aılesı kayınvalıdem bırkere bıle aramıyor canın bırsey ıstıyor mu ıhtıyacın oan bırsey var mı gününde az kaldı dıye,gizlice oğlunu arıyor gelin napıyo niye hiç gelmiyo diye eşimi doldurup kapatıyor,esımde bana bırsey demıyor anneme garezlenmesın dıye ıcten ıce bana doluyor

Aman tatlim uzme kendini bebegini dusun. Allah korusun ikinizide. Eden bulur hic canini sikma. Allah buyuktur. Bu da senin sinavin. Sabreden kazanir. Rabbim bebegini anali babali buyutsun insallah.

tesekkur ederım canım amin,bende öyle dusunuyorum galıba sınavım bu,Allah sızlerede sağlıklı bebişler nasip etsin en kısa zamanda aminnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…