Beta Hcg sonucuna göre hamile miyim?

Zeliha Kosar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
4
0
29
Arkadaşlar merhaba. 2 ay önce ilişki yaşadım ve ilişki sonrası hep adet sonrası gelen kahverengi akıntı adetten önce geldi. Bunun üzeribe doktora gittim beta hcg ve ultrason yaptırdım negatif çıktı. Sonraki ay tekrar beta hcg yaptırdım yine negatif. 15 gün sonra beta hcg ve ultrason yaptırdım. En son beta testini sizinle paylaşıyorum. Bu sonuca göre hamile miyim? Ve 2 ay içinde beta ortalama olarak kaça kadar yükselmesi lazım? Sonuçlarım hep negatif fakat kafamı karıştıran şey internette betayı adet gecikmesinin 2.günü yaptırın yazıyor. Ben hiç adet gecikmesi yaşamadım ve testleri genelde adetten sonra veya önce veya adet zamanında yaptırdım. Şayet hamileysem 2.ayımda olmam lazım burada beta değeri güne göre bu kadar(0.100) düşüklük gösterir mi?
PhotoEditor_20190806_140408992.jpg

Arkadaşlar merhaba. 2 ay önce ilişki yaşadım ve ilişki sonrası hep adet sonrası gelen kahverengi akıntı adetten önce geldi. Bunun üzeribe doktora gittim beta hcg ve ultrason yaptırdım negatif çıktı. Sonraki ay tekrar beta hcg yaptırdım yine negatif. 15 gün sonra beta hcg ve ultrason yaptırdım. En son beta testini sizinle paylaşıyorum. Bu sonuca göre hamile miyim? Ve 2 ay içinde beta ortalama olarak kaça kadar yükselmesi lazım? Sonuçlarım hep negatif fakat kafamı karıştıran şey internette betayı adet gecikmesinin 2.günü yaptırın yazıyor. Ben hiç adet gecikmesi yaşamadım ve testleri genelde adetten sonra veya önce veya adet zamanında yaptırdım. Şayet hamileysem 2.ayımda olmam lazım burada beta değeri güne göre bu kadar(0.100) düşüklük gösterir mi?Eki Görüntüle 2296116
Gebelik yok tatlim

Arkadaslar 8 gün once adet sonrasi iliskiye girdim 2 gundur kasik ve bel agrim var kasik ağrısına dayanamayıp acile gittim bta hcg 0.48 çıkmış dr yok dedi zamanını filan sormadı benimde aklıma takıldı hamilelik varmi

X