gebelik testini ne zamn yapmalıydım

kpss_23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
122
0
adetime 3 gün olmasına rağmen sabırız ben yine gebelik testini araya verdim bu ay içinde testi 3 kez yaptım henüz adetim geçmedi 3 gün var adet tarihi geçtikten sonramı yapılmalı ilişki sonrası 10 gün geçtikten sonra testte çıkıyormu???? bu arada yine negatif çıktı migrenimde olduğu içn karar vermedim ilaç ta içemiyorum mide bulantısı ara ara oluyor bel ağrım bide hafif göğüs ağrısı adet belirtisimidr gebe olsaydım çıkardı dimi arkadaşlar sonuçta 3 gün kaldı adetime

adetime 3 gün olmasına rağmen sabırız ben yine gebelik testini araya verdim bu ay içinde testi 3 kez yaptım henüz adetim geçmedi 3 gün var adet tarihi geçtikten sonramı yapılmalı ilişki sonrası 10 gün geçtikten sonra testte çıkıyormu???? bu arada yine negatif çıktı migrenimde olduğu içn karar vermedim ilaç ta içemiyorum mide bulantısı ara ara oluyor bel ağrım bide hafif göğüs ağrısı adet belirtisimidr gebe olsaydım çıkardı dimi arkadaşlar sonuçta 3 gün kaldı adetime

ilişkiden 10 gün sonra net çıkar.. hamile kaldığın an değer yükselmeye başlıyor çünkü.. mide bulantısı bu değerin yükselmesiyle oluşur genelde 5.haftadan sonra başlar.. şu anki bulantınız migrenden olabilir.. ya da psikolojik.. tabi istisnalar olabiliyor ben hamileliğim boyunca hiç bulantı kusma yaşamadım örneğin.. hiçbir erken gebelik belirtim de olmadı.. allah kalbinizden geçeni versin inşallah..

X