Gebelik testini en erken ne zaman yapmalıyım

Bende hiç kanama olmadı bu zamana kdr gebeliklerimde yerleşme kanaması yaşamadım

Tekrar yumurtluyor olabılırmısınn

Suphelı ılıskıden kaç gün geçti ? 8. Gün ile 14 güne kdr uzayabılıyor 8. Günden sonra test yapabılırsınız 14. Güne kdr netleşir

17 Eylül yani 3 gün sonra
Kanda çıkar aslında hiç erken test yapmadım bilmiyorum doğrusu ben hamileliklerimi oyrendigimde 3000 lerde oldu beta. Şimdi hatırladım da ilk gebelikte adet bile olmuştum diye hiç suphelenmemistim kusmalar başlayınca doktora gittiğimde ogrenmistimöğrendiğimde 10 ya da 11 haftalikti

Ya benimde çok az kaldı burda erkenden öğrenenleri görüyorum ama karnımda da çok sancı var adet mi gebelik mi artık hiçbir fikrim yoka am 3 gün önceden de kasıklarım ağrımamıştı daha önce

Ya benimde çok az kaldı burda erkenden öğrenenleri görüyorum ama karnımda da çok sancı var adet mi gebelik mi artık hiçbir fikrim yoka am 3 gün önceden de kasıklarım ağrımamıştı daha
Başka seylere dikkatini ver oyalanmaya çalış 3 gün sonra tekrar test yap adetin gecikince de kan ver. İnşallah tutunmustur seninledir bebisin

Merhaba benimde uygulamaya göre bugün regli günüm fakat adetim düzensiz ilaç kullanıyorum duphaston. Bu ay kullanmadım geçen ay kullanmıştım geçen ayki tarihe görede bugün gösteriyor. Son ilişkim 5. Eylül. O günden beri agrılar sancılarım vardı bel agrısı sağ kasık agrısı gögüs uçlarında karıncalanma falan normalde ilaç kullanmadıgım aylarda böyle agrı falan yaşamam. Dün ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı son ilişkiyi baz alırsam 9-10 gün oluyor bugün. 17 sinde ya kan testi vericem yada test yapıcam. 3-5 gündür yogun akıntım var şefaf hafif sulu gibi bazen kremsi oluyor şu iki gündürde açık sarı şefaf akıntım var kokusuz afedersiniz. Bir kaç gündürde sağ kasıgımda igne batması doluluk hissi yaşıyorum bel agrısı var bazen sağ kalcam ve bacağıma da vuruyor çok ümitlenmek istemiyorum ama en dogru sonucu 17 demi alırım bilmiyorum fikirlerinize açığım.. teşekkürler

Ben beta HCG 30 çıkan hamileliğimde denemiştim ne çıkacak diye erken gebelik testinde negatif çıkmıştı geçen 2.6 olan beta HCG de pozitif çıktı hemde belirgin şekilde en sağlıklısı kan testi vermek bence adet gününüzü bekleyin sonrasında gecikme yaşanırsa kan testi verin isterseniz

Regli belirtin var mı o zaman geç döllenme yaşıyorsun şu an inşallah bebıs vardır eminsen kendınden
Evet belirtim var yarın adet olmam lazım. Maalesef tüm belirtiler bende vardı ama olsaydı 3 gün önce çıkmaz mıydı kanda ? Adetimin gecikmesini beklicem yani gerçekten gecikmeden test yapmayın diyenler ne kadar haklıymış

Ümidini kaybetme geç yumurtlama yaşadıysan adet günü çıkmıyor 2-3 gün sonra çıkıyor

Adetime 3 gün var takvime göre, kan verdim negatif betamın yükselme durumu olabilir mi
Yaptırdınız mı test yoksa adet mi oldunuz merak etttim sizi ? Benımde 5 gün kaldı reglime hep test yaptım hiç silik bile görmedim şimdi sanki silik bişi var yumurtlamamın 8. Günü bugün bu arada . Hayırlısı yanı artık sen gotebıldın mı bende merak etttım acaba tek ben mı görüyorum

Eklentiler

• IMG_0735.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_0724.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_0736.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 6
Benımde 5 gün kaldı reglime hep test yaptım hiç silik bile görmedim şimdi sanki silik bişi var yumurtlamamın 8. Günü bugün bu arada . Hayırlısı yanı artık sen gotebıldın mı bende merak etttım acaba tek ben mı görüyorum

Eklentiler

• IMG_0724.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_0731.jpeg
    180,6 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_0735.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_0736.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_0737.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_0746.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…