Gebelik testini en erken ne zaman yapmalıyım

littlekaju

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
143
41
30
Herkese merhaba
2 Eylül yumurtlama günümdü biz sadece 2/3 ü değerlendirebildik. Bir ihtimal tutmuş olabilir mi diye küçük bir heyecan ve merak var içimde. Adet tarihim ayın 17sinde. Sol yumurtamda bir ağrı ve şişkinlik hissediyorum. Ara ara iki kasığımda da çok minik bir sızı giriyor ama çok hafif. Bel ağrım sürekli olduğu için hep var zaten. En son dün ve önceki gün test yaptım (erken gebelik testleri) sonuçlar negatifti. Yeni ve çok meraklı olduğum için içimde de bir umut olduğu için sizce en erken ne zaman yapmalıyım yumurtlama günüme göre mi hesaplamam lazım döllenme sürecini, şimdiden teşekkürler

6 gün önceye kadar sonuc verenlerin de doğruluk oranı yüzde %60 falan. yani regle ne kadar yakınsa o kadar iyi

Aynı şeyleri yaşıyoruz resmen. benimde ek olarak sol göğsümün tam bitiş kısmında çok garip bir ağrı var. bende dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. regl tarihimde 19'unda. gelişmelerden beni de haberdar eder misinnn? Umarım beklediğin sonucu en kısa sürede güzelliklerle alırsın

Aaa benim de 19 bu arada benim tek belirtim göğüs ağrısı o da her ay yumurtlamadan sonra oluyor bende

Aaa benim de 19 bu arada benim tek belirtim göğüs ağrısı o da her ay yumurtlamadan sonra oluyor bende
19 muuu o zaman haberleşelim kesiiiin :) benimde sadece reglden 1-2 önce olur göğüs ağrım ve normal olurdu. bu sefer o bitiş kısmındaki ağrı hani bir yerimiz morarırda dokununca ağrır ya aynı öyle oluyor neden oldu anlamadım

Valla bilgim yok kuzum ama mutlaka haberleşelimmm beraber mi başlasak test yapmaya

ben 1 yıldır evliyim 2 aydır deniyoruz ama ben çok sabırsızım sanırım yaa çok üzüldüm umarım Rabbim bu sefer güzel haberler almanı nasip eder canım beniim
Şimdiden bu kadar stres yapma kuzum stres de etkiliyor olur dahaa, teşekkür ederim güzelim amin inşallah

Şimdiden bu kadar stres yapma kuzum stres de etkiliyor olur dahaa, teşekkür ederim güzelim amin inşallah
Geçen ay çok stresliydim ve bütün belirtilerimin psikolojik olduğunu anladım. Bu ay çok rahattım. Takvime bakıp reglime 8 gün kaldığını görünce bi panik ve stres sardı beni

Tabiki haberini beklerim sizde haber verin mutlaka umarım güzel sonuçlar alırız ikimizde

ben 1 yıldır evliyim 2 aydır deniyoruz ama ben çok sabırsızım sanırım yaa çok üzüldüm umarım Rabbim bu sefer güzel haberler almanı nasip eder canım beniim
Bende 1 yıldır evliyim bu 2. Denememiz ama bu denemede sadece yumurtlama günümde ilişki oldu öncesi ve sonrasını değerlendiremedik ama inanılmaz heyecanlıyım negatif gördüm ama inandırıcı gelmiyor, içimden bir ses var diyo ahhsha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…