Gebelik testini en erken ne zaman yapmalıyım

Ya bende hayır bu sefer olmamıştır dedikçe o ses “oldu oldu” deyip duruyor. Yok olmadı diyorum pat kasık ağrısı pat göğüs ağrısı ben takvimimdeki tam pik gününü değerlendiremedim eşim vardiyalı çalıştığı için. Ama bu sefer diğer günleri kasmadan değerlendirdim umarım işe yaramıştır

Yumurtlama gününden başlayarak 14. Günde doğru sonuç verir bende aynı durumdayım bekliyorum inşaAllah gönlünüzce olur

Bende senınle aynıyım 12 si sabah yumurtladıgımı gördüm 12 -13 degerlendırdım 12 sinden sonra da test yapmadım yapsamıydım acaba dıyorum ama reglime 11 gün kaldı zaten :) 25 günde 1 oluyorum bakalım ilişkinin 2. Gunundeyım 8 günde beta salgılanmaya başlar dıyorlar 11. Gün testte görmeye başlarsın dediler bana zaten 11. Gün reglıme denk geliyor sizinle bende takıp edıyorum sizin kaç gün kaldı ?

Benim 3 gün kaldı ve bugün yaptığım testte negatif dünden beri başım dönüyor kendimi çok halsiz hissediyorum. Kasıklarım ağrıyor ama testler negatif

adet gününüze kadar yapmayın ben durduk yere kendimi mahvettim işe bile odaklanmaz oldum her dk kafamda bu var. Hiçbir şeye odaklanmıyorum eğlenmiyorum. Adet günüm gelse rahatlicam saçma sapan bir Umut var içimde ve negatif gördüm yine

Kaçıncı gün sızın yumurtlamanın ben pik gördüm daha yapmıyorum ovulasyon testini . Gun aşırı ilişki yaşıyorum yanı aynı şey zaten 2-3 günde silikleşiyor çünkü spremlerde zaten 2-3 gün canlı kalıyor . Sende üzümle çünkü ılk gun değil 2. 3. Gün dollenmıştır muhtemelen 14.15. Gün bellı olur ki zaten şu an ısrarda çıkmaz kanda bellı olur bu kan testı vermelısın?

Bende erkenden testler yaptım hatta silik çizgi bile gördüm lan verdim negatif erken gebelik testi yaptım negatif bende de saçma sapan bi umut var ama en doğrusu yumurta çatladıktan 12 gün sonra diyorlar

Bugün hastaneye gittim ama kapısından döndüm çok saçma sapan bir psikolojiye girdim sebepsiz. Adetimi bekleyeyim dedim belki geç döllenme vs olmuştur diye ama yerleşme kanaması vs de gelmedi. Sadece aşırı halsizim, kasıklarımda ağrı var. Sağ kasığımda iğne batmaları oluyor daha öncesinde hiç yaşadığım bir şey değildi o nedenle belirtiye yordum.

Bende erkenden testler yaptım hatta silik çizgi bile gördüm lan verdim negatif erken gebelik testi yaptım negatif bende de saçma sapan bi umut var ama en doğrusu yumurta çatladıktan 12 gün sonra diyorlar
Ben çatlama günümü takip edemedim 3 ünde son ilişkimiz oldu. 2 si pik gündü. 4 ünde de çatlamkş olabilir 3 ünde de o nedenle ne zaman döllenmiş olabilir hiçbir fikrim yok-( tabi eğer döllendiyse)

Ben çatlama günümü takip edemedim 3 ünde son ilişkimiz oldu. 2 si pik gündü. 4 ünde de çatlamkş olabilir 3 ünde de o nedenle ne zaman döllenmiş olabilir hiçbir fikrim yok-( tabi eğer döllendiyse)
Bende takip etmedim sadece karın ağrımdan yola çıkarak tahmin ediyorum ben geçen ay beklenen regl günümde test yaptığımda negatifti 3 gün geciktiğimi kan verdiğimde kanda pozitif çıkmıştı sonra kimyasala döndü tabi yani geç döllenme falan da olabiliyor aslında en iyi regl tarihin gecikmesi

Evet o nedenle biri beni 3 gün uyutup uyandırsa da regl günüme gelsem. İşin kötüsü ben işe de odaklanamaz oldum. Niye böyle oldum bilmiyorum..

Ya daha öncekilerde bu şekilde hiç kafama takmadım bu ay niye bilmiyorum saçma sapan bir şekilde çok fazla düşünür oldum. Sayılı güm geçmiyo sizin belirti var mı
Ya ben düşünmekten deli oldum beliyim var diyemem çünkü geçen ay hamileyken ki hissettiğim şeyler şuan yok sadece uyku hali var belki de depresyondayımdır o da ondandır hı birde karın ağrım oluyor tabi bu da belirti sayılırsa sende var mı belirti

Ya 2 gündür başım dönüyor acayip halsizim böyle direkt baş dönmesi diyemem ama bir anlık tansiyonum düşüyor gibi oluyor. Onun dışında kasıklarımda Ağrı var mesela dün gece sağ kasıkta iğne batması gibi bir his oldu bugün olmadı hiç. Sol kasığım dolu gibi hissediyorum hatta dokununca ağrıyor

Ben benim geçen ay kalp çarpıntım oluyordu kısa süreli, sıcak basması terleme , kabızlık bunlar net belirtilerimdi ama tabi her hamilelik kendine özel inşallah o güzel haberi alırız

Dün bende de aynısı oldu bat ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…