Gebelik testine bakabilirmisiniz acil

Sanki burda bı kırmızıliklı bı gölge var gibi diğer testin de vardı bu bence ilk idrar ile bı daha yap yarın sabah
Daha cok var reglime ben regliden 1 gun sonra birliktelik yasadim esimle hamile kalmam diyodum megerse kalinabiliyomus ocakta dusugum oldu daha 10 gun falan var ama goguslerimin ucu inanilmaz agriyo 2 gun boyunca da inanilmaz bir kasik ve bel agrisi yasadim dedim bobrek agrisi mi diye azicik arasitirinca mumkunmus hamile kalmak planli degil ama olursa da rabbimden

2 tane birden bozuk çıktı çok garip insan umutlanıyor
Aynen canım geçen benim silik cikdi aslinda düşünmüyordum 2. Çocuk ama umutlandim kan verdim negatif o zamandan beri bugün geldi dedim adetim kahve rengili akıntı şeklinde ama yok yani o da kesildi anlamadım bende

İns kuzum hayırlısı olsun sen kesin olarak bı yarın ilk idar ile başka marka ile yap

İns kuzum hayırlısı olsun sen kesin olarak bı yarın ilk idar ile başka marka ile yap
Bakalim tatlim hayat bize neler gostericek rabbim ne eylerse guzel eyler onceki plansiz gebeligimde cok isyan ettim rabbimin gucune gitmistir mutlaka simdi olursa etmicem soz verdim kendime nankorluk etmicem

Kani ne zaman verdin?

Bakalim tatlim hayat bize neler gostericek rabbim ne eylerse guzel eyler onceki plansiz gebeligimde cok isyan ettim rabbimin gucune gitmistir mutlaka simdi olursa etmicem soz verdim kendime nankorluk etmicem
Adetim geldi tekrardan bugün hayırli uğurlu olsun belirsizlikde kurtuldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…