Gebelik testine bakabilirmisiniz acil

Merhaba başka test yaptım evet negatir cikdi ama benim yaptığım test hemen çizgi belirmişti ama o marka yanlış sonuç verebiliyomus araştırdım degirim 0.900 falan çıkmıştı.hala adet olmamıştım öğleden sonra kahve rengi akıntı şeklinde geldi adet oldum şükür dedim ama az önce pedimi değiştirmek için gittim kesilmiş anlamadim

65 gündür adet olmuyorum doktora gittim bi problem olmadığını söyledi kan verdim 20 gün önce negatif çıktı adet söktürücü kullanıyorum 10 gündür hala adet olmadım bu test de böyle çıkınca meraklandım

Baya olmuş senin adet gelmeyeli doktor nasıl normal dedi bu kadar gecikmeye normal adet dongun nasıl ?benim de bugün geldi yani kahvengi akıntı şeklinde geldi bende geldi şükür dedim ama kesilmiş şimdi az önce bakdim belki yarın anca sökülür anlamadım ben doğumdan sonra ilk defa benimde böyle bişey başıma geliyo benim baya oldu gecikeli

İlk defa böyle birşey yaşıyorum bende normalde olan birşey değil ilaç kullanmama rağmen olmuyor benimde bu testten birtane daha yaptım o da aynı çıktı ama içi beyaz onun bu sefer diğer kırmızı çizgi de belirgin değil

Benim testte de c cizgisi soluk bu testlerde kafayi yedi bence

Eklentiler

• IMG_8944.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_8941.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 31
Sanki burda bı kırmızıliklı bı gölge var gibi diğer testin de vardı bu bence ilk idrar ile bı daha yap yarın sabah
Yaa benim durumum ne valla hasta oldum diye sevimdim belirsizlikde kötü şimdide kesildi zaten böyle kahve rengi akıntı şeklinde geldi bugün öğleden sonra 11 buçuk gibi bakdim kesilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…