Gebelik testine bakabilir misiniz arkadaşlar

ozge3335

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
803
1.786
Merhaba arkadaşlar

2. Gebeliği istiyordum. Tam önemli günlerde sabahları hafif idrar yanması oldu gün içinde geçti akşamları değerlendirdik. Birkaç kez sabahları hafif yanma oldu bol su ile geçti önemsemedim,önemli günleri de kaçırmak istemedim.Şimdi adet gününe 5-6 gün kaldı. Bu kez de Böbreklerimde ağrı hissetmeye başladım. Enfeksiyon ve biraz da kum çıktı. Dayanamadım şu testlerden yaptım sizce çift çizgi çıkmış mı? Bana mı öyle geliyor fikir almak istedim. Yoksa enfeksiyonla alakalı yanılsama falan olabilir mi? Tecrübesi olanlar yazabilirse çok sevinirim

İkinci kez ama insan aynı büyük heyecanla bekliyor

Eklentiler

• IMG_1059.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 202
İnsAllah Rabbim tez zamanda kucağına versin canım silik çizgi goruyorum

Merhaba artı Med markamı testimiz bende yaptım aynı şekilde silik çıktı kan verdim negatif bir kaç gün sonra tekrar aynı marka test aldım yaptım 2.de biraz daha belirgin ama yine de koyu değildi yarın kadın doğuma gideceğim bakalım merakla sonucu bekliyorum burada benimde ikinci olacak inşaallah rabbim nasip ederse

İyi akşamlar herkese bende bu ay böyle bir durum yaşadım artımed marka gebelik testi çift çizgi çıktı erken gebelik testi çift çizgi çıktı adet gecikmemde 5 gün olmuştu kan testi verdim 7.35 çıktı doktora gittim meğerse kimyasal gebelik yaşamışım çok üzüldüm tabi, ama doktorum dediki erken yapılan testlerde hata verebiliyor çift çizgi oluyor ama kimyasal oluyor ve çoğu kadın aslında bunu anlamaz dedi ama erken test yapıp üzülmeyin Regl en az 1 hafta geçip öyle yapın dedi. İnşallah bebişler sizin nedir ben de ikinci çocuğumu istiyorum 1 yıldır ama olmadı. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Evet benim de o markadan ilkinde de böyle çok silik çıkmıştı bakalım hayırlısı olun yarın ben de kan testi vereceğim herkes için hayırlısı olsun

Çok teşekkür ederim yorumunuz için evet yanlış sonuç verebilir ben de yarın kan vereceğim, herhalde en net orada çıkar. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Çok teşekkür ederim yorumunuz için evet yanlış sonuç verebilir ben de yarın kan vereceğim, herhalde en net orada çıkar. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Hadi hayırlı sonuçlar inşallahh bebiş seninledir benimde doktorum bu ay yumurta takibi yapıyor çatlatacakmış bakalım inş olur. Dualarım sizinle hayırlı sonuçlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…