Gebelik testime bakarmısınız acaba hamilemiyimm (Resimli)

Queenbee0

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
769
581
23
Merhabalar kızlar. 5 senedir evliyim hiç hamilelik geçirmedim dün akşam test yaptım pozitif çıktı ama benim içimde yanlış pozitif gibi bir his var, ne inana biliyorum nede sevine biliyorum lütfen yardım edin aydınlatın beni. Pcos' um bu arada

Canım benim baya pozitif. Neden hamile olmadığını düşünüyorsun. Kaçıncı gün testi bu hemen sağlık ocağına kan testi ver. Baktır sonra ultrasonda keseyi gör. Rabb'im vermiş kuzucum . Darısı bizlere

Bilmiyorum ki hiç inanasım gelmiyo, bu sabah yine yaptım yine aynı çıktı ama hâlâ sanki içimden bir ses inanma diyo

Hiç bir belirtim yok ne mide bulantısı ne baş dönmesi baş ağrısı uyku halsizlik hiç birşey yok
Bu belirtiler için çook erken. En erken 2 hafta sonra başlar. Ayrıca herkeste olacak diye bisey de yok.
Ben bu saydıklarınızdan sacece mide bulantısı yaşadım onu da 6 hafta bittikten sonra.
Başım dönüyor midem bulanıyor her hamilelikte
olmaz, filmlerde olur

Gerçekmi, şimdi iyice umutlandım inşallah boşa çıkmaz

Gerçekmi, şimdi iyice umutlandım inşallah boşa çıkmaz
Elbette. Betahcg salınımı arttıkça belirtiler bai göstermeye başlar. Bu da hafta ilerlemesi demek.
Ben bundan daha da silik bir çizgi ile öğrenmiştim hamile olduğumu.
Hayırlı olsun bence baya baya hamilesiniz

Yaaa kıyamam Rabbim bugün nasip etti artık hayırlı olsun bak ne güzel de çift çizgi var bugün hemen kan ver muhtemelen kan sonucunda yüksek çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…