Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Çok tatlısınız, Rabbim bu temiz kalbinizi sürpriz bi bebişle taçlandırsın inşallah bu da hemen olsun inşallah 🌸♥️
Çatlatma iğnesi sonrası iğneden kaynaklı hcg yüksek oluyor, o yüzden doktorlar iğne vurulduktan 2 hafta sonrasındaki testlerin daha doğru sonuç vereceğini söylüyorlar. Sizin 21. Günü dediğiniz gün çatlatma iğnesi sonrası hangi gün oluyor? Ve asıl soru aslında şu; çatlatma iğnesi oldunuz mu? Olmadıysanız ve değer 108’lerde çıkmışsa güzel haberler var demektir hayırlısıyla inşallah 😍🤲🏻♥️
İğne olmadım sadece klomen kullandim zaten kullandiktan bi kac gun sonra kasik agrilarim artmaya basladi cok sukur suan azaldi ama hala ara ara vuruyor ve surekli idrara gitmek zorunda kaliyorum okadar cok negatif gordumki cok korkuyorum kimseyede bisey diyemiyorum hcgme bakilmadi henuz ama arastirdigimda progesteronum olmasi gerekenden yuksek adetimi beklemesem mi onuda bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

İğne olmadım sadece klomen kullandim zaten kullandiktan bi kac gun sonra kasik agrilarim artmaya basladi cok sukur suan azaldi ama hala ara ara vuruyor ve surekli idrara gitmek zorunda kaliyorum okadar cok negatif gordumki cok korkuyorum kimseyede bisey diyemiyorum hcgme bakilmadi henuz ama arastirdigimda progesteronum olmasi gerekenden yuksek adetimi beklemesem mi onuda bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Pardon yanlış okumuşum progesteron 108 demişsiniz ben test hcg yaptırdınız sandım. Pcos la ilgili bilgi sahibi değilim nasıl oluyor ne olması lazım bilmiyorum. Çatlamanın üzerinden kaç gün geçmişti?

Pardon yanlış okumuşum progesteron 108 demişsiniz ben test hcg yaptırdınız sandım. Pcos la ilgili bilgi sahibi değilim nasıl oluyor ne olması lazım bilmiyorum. Çatlamanın üzerinden kaç gün geçmişti?
Ayın 30 unda hala çatlaktı yumurta oyle soyliyim ayin ilk ovulasyon tarihim 20 sinden itibaren degerlendirdik gun aşırı bakalım nasip artik insan kafasinda kurdugunu falan saniyor belirtileri allah kimseye vermesin bu illeti

Ayın 30 unda hala çatlaktı yumurta oyle soyliyim ayin ilk ovulasyon tarihim 20 sinden itibaren degerlendirdik gun aşırı bakalım nasip artik insan kafasinda kurdugunu falan saniyor belirtileri allah kimseye vermesin bu illeti
Çok da stres yapmamak lazım, evet psikolojik de bazen çok oluyor sanrılar ama rahatlamak lazım. Sizin dahaca çok yeni gebelik testi yapmayın şimdilik periyodunuzu bekleyin gecikme olursa test yaparsınız ♥️ güzel sonuçlarınız olsun inşallah

Yaaaa 🤩🤩 çok sevindimm maşallahhh ♥️♥️ darısı başıma inşallah, döngülerimiz aynıydı benim de sat’ım 4 eylüldü. O zaman inşallah ben de çarşambaya keseyi görürüm gibi ayyy inşallaah heyecanlandım 🤲🏻🤲🏻
Evet bence de kesin minik de olsa görürsün aynı gün hamile kaldık bence 😂😂

Kızlar merhaba yorunlarınınız iyi haberlerini okurken ağladım resmen benimde reglime 4 gün var pcoluyum malesef bu ay klomen kullandim catlamada oldu hersey cok iyi cikti regl 21. Gunu progestoren testi yapildi 108 cikti kasiklarim surekli agriyor bi sag bi sol onun disinda gogus uclarimda hafif bir hassalik var ama test yapmaya çok korkuyorum 4 yildir evlat hasreti cekiyorum sizce yapmalimiyim
Yaaa bişey diycem progestorn yükselmesi hamilelikte oluyor demişti bana doktorum tüm dualarım seninle canım yap bi test ya hadi hep beraber takip edelim kalbim seninle ❤️❤️😇

Çok da stres yapmamak lazım, evet psikolojik de bazen çok oluyor sanrılar ama rahatlamak lazım. Sizin dahaca çok yeni gebelik testi yapmayın şimdilik periyodunuzu bekleyin gecikme olursa test yaparsınız ♥️ güzel sonuçlarınız olsun inşallah
İnsallah bakalım bi 9 gun sabredeyim bari tesekkur ederimm yanitladigin icin 💓

Yaaa bişey diycem progestorn yükselmesi hamilelikte oluyor demişti bana doktorum tüm dualarım seninle canım yap bi test ya hadi hep beraber takip edelim kalbim seninle ❤️❤️😇
İyi dileklerin için teşekkür ederim canim bebisini sagsaglim kucagina alirsin insallah bi kac gun bekleyip oyle yapicam suan 4 gun var adetime 🥹♥️♥️ umarim bende hamileyimdir ve saglikli bir gebeliktir bende dua edicem test yapana kadar

Evet bence de kesin minik de olsa görürsün aynı gün hamile kaldık bence 😂😂
Bu arada sana şeyi sorucaktım? Doktor vajinal mi muayene etti yoksa üstten mi bakıp gördü keseyi? Diğer bikaç grupta genelde kadınlar başlarda kese minikken hep vajinal bakılıyo filan yazmışlar çünkü merak ettim.

Afiyet olsun 🌸
Ya ben bu sabah inanılmaz yorgun uyandım resmen her yerim ağrıyor normal mi? Kollarım, koltuk altım, belim, biraz eklem yerlerim, başım da. haydaa noluyoruz diye uyandım. 😔😔

esmanurr33 esmanurr33 ‘dan da hiç haber yok. Nerdesinn??
Burdayııım kaç gündür biraz geziyorum da 🙈 ara ara batmalarım oluyor ve göğüslerim çok şiddetli ağrıyorken gece uyurken yan tarafıma dönmem biraz zorluyor beni göğüslerimden dolayı onun dışında akıntım normal leke falan yok elhamdulillah biraz moralim iyi oldu gerçekten kötü düşünmemeye başladım ve acayipppp derece iştahım açıldı ekşi tatlı acı tuzlu herşeyi karıştırıp yiiyorum aşermek değil de biraz iştahlı olmuşum

Kıyamam ya bence bu yorgunluklar güzel diye düşünüyorum çünkü içimizde minik ama kocaman bi dünya oluşuyor ❤️ evet esmanur ses ver bakalım günlük tutuyoruz burda 😂☀️Ben 6.30 da uyandım deli kovalamış gibi birazdan hastaneye gideceğiz kan değerleri için
Bende yarın gideceğim kan vermeye bakalım ne çıkacak 🙈

Afiyet olsun 🌸
Ya ben bu sabah inanılmaz yorgun uyandım resmen her yerim ağrıyor normal mi? Kollarım, koltuk altım, belim, biraz eklem yerlerim, başım da. haydaa noluyoruz diye uyandım. 😔😔

esmanurr33 esmanurr33 ‘dan da hiç haber yok. Nerdesinn??
Ayyyy birde gazım çooooooolkk varrrr resmen gaz sancısı çekiyorum yhaaaa

Ayın 30 unda hala çatlaktı yumurta oyle soyliyim ayin ilk ovulasyon tarihim 20 sinden itibaren degerlendirdik gun aşırı bakalım nasip artik insan kafasinda kurdugunu falan saniyor belirtileri allah kimseye vermesin bu

İyi dileklerin için teşekkür ederim canim bebisini sagsaglim kucagina alirsin insallah bi kac gun bekleyip oyle yapicam suan 4 gun var adetime 🥹♥️♥️ umarim bende hamileyimdir ve saglikli bir gebeliktir bende dua edicem test yapana kadar
Ben de 4 gün kala öğrenmıstım days doctor erken gebelik testi ile hatta çok silik çıkmıştı bi de forumda sürekli yanlış test sonuçları çıkarmış falan bu marka benim de kör talihim o markayı denk getırmişim 😂 ama belli olmaz bence evde testin varsa dene be yavrum ne kaybedersin ❤️

Ayyyy birde gazım çooooooolkk varrrr resmen gaz sancısı çekiyorum yhaaaa
Beybim ben herseyi unutup herkese beşyüz kere soruyorum kusura bakma ya evde de eşim bezdi unutkanlığımdan sen 9unda mı gidecektin kontrole ay ben çatladım sana test yaptırana kadar da canım çıkmıştı 😂 ben korkuyorum bu sabırsızlıkla bebeğe de hadi hadi doğsana artık derim diye 😂😂😂😂

Beybim ben herseyi unutup herkese beşyüz kere soruyorum kusura bakma ya evde de eşim bezdi unutkanlığımdan sen 9unda mı gidecektin kontrole ay ben çatladım sana test yaptırana kadar da canım çıkmıştı 😂 ben korkuyorum bu sabırsızlıkla bebeğe de hadi hadi doğsana artık derim diye 😂😂😂😂
Ay hiç sorma ya bak yemin ediyorum normalde varya çoooooool sabırsızım vallahi ama neden bu ay bi durgunlaşmıştım galiba meleğim annesine sabrı öğretiyor 🥹

Burdayııım kaç gündür biraz geziyorum da 🙈 ara ara batmalarım oluyor ve göğüslerim çok şiddetli ağrıyorken gece uyurken yan tarafıma dönmem biraz zorluyor beni göğüslerimden dolayı onun dışında akıntım normal leke falan yok elhamdulillah biraz moralim iyi oldu gerçekten kötü düşünmemeye başladım ve acayipppp derece iştahım açıldı ekşi tatlı acı tuzlu herşeyi karıştırıp yiiyorum aşermek değil de biraz iştahlı olmuşum
Bu arada kızlar yaşınız kaç kaç kilo ile hamile kaldınız acaba kaç kilo alırız ben bunları da aşırı merak ediyorum ya çünkü ben normalde amelsiz yiyen bi tip olduğumdan korku sardı beni ben 65 kilo 172 boy 34 yaş ile başladım Allah sonumu hayır etsin 😂 +30 koyarım üstüne 🤣😎

Ben gördüm minik tırtılımın kesesini bugün kız Allah’ım tüm isteyenlerin kalbine göre versin ❤️😇
Yhaaa özele mi gittin gördün ben normalde haftaya pazartesi gitmem gerekiyor ama yarın gideceğim yhaa bi kontörle kanıma baktırmak istiyorum

Bu arada kızlar yaşınız kaç kaç kilo ile hamile kaldınız acaba kaç kilo alırız ben bunları da aşırı merak ediyorum ya çünkü ben normalde amelsiz yiyen bi tip olduğumdan korku sardı beni ben 65 kilo 172 boy 34 yaş ile başladım Allah sonumu hayır etsin 😂 +30 koyarım üstüne 🤣😎
Ben 20 yaşımdayım 63 kilo 1.64 boy 3 sene bekledim 🥹

Yhaaa özele mi gittin gördün ben normalde haftaya pazartesi gitmem gerekiyor ama yarın gideceğim yhaa bi kontörle kanıma baktırmak istiyorum
Yok Ankara’da Sanatoryum araştırma hastanesinde bugün kadın doğum acilde verdim aynı zamanda kan sonucu çıkınca da ultrason ile kontrol etti doktor süper bi kadın ya doktorum devlette bu kadar iyi doktor bulmak 🙏

X