Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bizim evin panik atak kişisi benim eşim biraz daha sakin olmaya çalışıyor o yüzden adamın fırsat vermiyorum stres yapmasına😂
Bizde de benim düşük yaşadığım dönemde eşim çok sakin kaldı ve beni hep teselli etti sağ olsun. Bu seferde ona 2 gün sonra söyledim kendini o kadar sıkmış ki tüm gün ağladı :KK48: ona da hiç kıyamıyorum benim tüm stresimi çekiyor bir yandan da kendi stresini yönetiyor. Bakalım zaman hepimize neler gösterecek. Kız Duyguş bu başlığı iyi ki açmışsın bak aynı şeyleri yaşayan ne kadar çok kişiyiz ve ben buraya yazdıkça rahatlıyorum.:KK200:

Ya biliyordum❣️❣️❣️çok sevindim çok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻sağlıkla büyütelim minnoslarimizi. 🥲🥲🥲
Kızlar ben bugün hasta oldum grip , boğaz ağrısı ile uyandım şimdi. Ateş falan olursa sıkıntı demi ? Bu arada fufucum gece hapsurmayla öyle bir kramp girdiki kasiklarima, çok korktum sonra geçti tabi. Araştırdım normalmiş. Vücudumuz değişiyor. En güzel yani şuan benim içim göğüsler 🤣🤣🤣buyudukce büyüyorlar çok mutluyum bu durumdan ahahahahha :)
Gebelik başlarında grip çok olunuyormuş bağışıklık sistemi de değiştiği için canım, hemen c vitamini al, bi de hemen tavuk suyu çorba ya da tavuktan yahni yap bol sulu ye iç canım şifa niyetine. Ben geçen hafta kelle paça suyu içtim sadece suyu ama😂 yapan yer bulduk 😂 bu hafta da tavuktan yahni yaptım 2 gün yedik. Önlem amaçlı takviye yapıyorum. Eğer çok ilerlese gribin geçmezse sadece parasetamol alabilirsin sakın başka bir ilaç alma kuzucum. Sakın. 😘

Evet aşkım öyle güzel geçti ki görüşme kötü doktorlardan sonra iyi bir doktora denk gelmek inanılmazdı. ultrasonda ilk doktor bakıyor ya çatladım ama meraktan hadi bana da gösterin hadi bana da gösterin doktor dedi ki kız dur bekle ben bir bakayım minnoşa😂😂 dedim tamam siz gördünüz hadi bana anlatın en azından süreci😂
Oyy darısı başıma 😍🙏🧿 acaba benim doktorun ultrason cihazı çok yeni sistem değil başka doktora da mı gidip baktırsak diye dün konuştuk eşimle, sonra dedik neysee sakiiin bekleyelimm nolcaaak filan dedik 😂😂

Ay canımm çok haklısın ama işte o rahatlama evresine geçemiyorum. Kan vermiyorum evet ama her gün test yapmaya devam ediyorum :spor:
ayyy benim de en son net çıkan yaptığım gebelik testim aynı bundan 😍sonrasında bi daha yapmadım zaten hiç. Maşallah daha da koyulaşmış😍🧿 bence artık yapma yeniden test canım, ne zaman düşünüyosun doktora gitmeyi? 😍

ayyy benim de en son net çıkan yaptığım gebelik testim aynı bundan 😍sonrasında bi daha yapmadım zaten hiç. Maşallah daha da koyulaşmış😍🧿 bence artık yapma yeniden test canım, ne zaman düşünüyosun doktora gitmeyi? 😍,

Evet evet çok net ve çok hızlı çıktı bu sefer. Testlerim bitti almayacağım dedim ama sipariş verdim internetten bir anda :skandal:

Pazartesi kan vermeyi düşünüyorum artık. Sonrasında da çıkan betaya göre doktora giderim diye planladım. Benim bat yarın zaten en azından 4 gün geçmiş olur.

Evet evet çok net ve çok hızlı çıktı bu sefer. Testlerim bitti almayacağım dedim ama sipariş verdim internetten bir anda :skandal:

Pazartesi kan vermeyi düşünüyorum artık. Sonrasında da çıkan betaya göre doktora giderim diye planladım. Benim bat yarın zaten en azından 4 gün geçmiş olur.
Siparii vermeseydin iyiymiş 😂😂 neyse test kolleksiyonu yaparsın 😂😂

Ya biliyordum❣️❣️❣️çok sevindim çok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻sağlıkla büyütelim minnoslarimizi. 🥲🥲🥲
Kızlar ben bugün hasta oldum grip , boğaz ağrısı ile uyandım şimdi. Ateş falan olursa sıkıntı demi ? Bu arada fufucum gece hapsurmayla öyle bir kramp girdiki kasiklarima, çok korktum sonra geçti tabi. Araştırdım normalmiş. Vücudumuz değişiyor. En güzel yani şuan benim içim göğüsler 🤣🤣🤣buyudukce büyüyorlar çok mutluyum bu durumdan ahahahahha :

Siparii vermeseydin iyiymiş 😂😂 neyse test kolleksiyonu yaparsın 😂😂
Ay ben sadece bi tane test aldım 😂onu yaptım bitti

Kızlar ben bugün hasta oldum grip , boğaz ağrısı ile uyandım şimdi. Ateş falan olursa sıkıntı demi ? Bu arada fufucum gece hapsurmayla öyle bir kramp girdiki kasiklarima, çok korktum sonra geçti tabi. Araştırdım normalmiş. Vücudumuz değişiyor. En güzel yani şuan benim içim göğüsler 🤣🤣🤣buyudukce büyüyorlar çok mutluyum bu durumdan ahahahahha :)
Canımm gecmıs olsun ya bak hamilelikte ilk zamanlar bağışıklık çok düşüyor o nedenle böyle durumlar yaşıyor olabilirsin ilaç kullanma sakın doktoruna danışmadan vücut değişiyor gelişiyor içimizde kocaman bir dünya oluşturuyoruz kadın olmak zor zanaat be😂❤️

Bizde de benim düşük yaşadığım dönemde eşim çok sakin kaldı ve beni hep teselli etti sağ olsun. Bu seferde ona 2 gün sonra söyledim kendini o kadar sıkmış ki tüm gün ağladı :KK48: ona da hiç kıyamıyorum benim tüm stresimi çekiyor bir yandan da kendi stresini yönetiyor. Bakalım zaman hepimize neler gösterecek. Kız Duyguş bu başlığı iyi ki açmışsın bak aynı şeyleri yaşayan ne kadar çok kişiyiz ve ben buraya yazdıkça rahatlıyorum.:KK200:
Ay evet ya iyi ki açmışım vallahi ben kendimi tek sanıyordum kocaman bir aile olduk burada çok sağlıklı çok mutlu huzurlu gebelikler yaşarız hep beraber inşallah❤️

Aşkım sen kan testleri konusunda şampiyonsun 😂 yaptırmadığın hastane kalmadı neredeyse bu konuda birincilik madalyası sende 😋😂
Evet Ankara’ya yeni geldim ama gezmediğim özel devlet Üniversite hastanesi kalmadı bir tane kaset test bir tane erken gebelik testi ile öğrendiğim sonucu bütün hastanelerle taçlandırdım😂😂 aşkım bu arada kesenin içinde çocuk gözüküyor ya kalp atışlarını dinlemedik ama gördük gösterdi doktor ya bildiğin o kesenin içinde sanki bir kurt var gibi 2,5 milim bebek beni nasıl bu hale getiriyor ya şaşkınım😂😂

Evet Ankara’ya yeni geldim ama gezmediğim özel devlet Üniversite hastanesi kalmadı bir tane kaset test bir tane erken gebelik testi ile öğrendiğim sonucu bütün hastanelerle taçlandırdım😂😂 aşkım bu arada kesenin içinde çocuk gözüküyor ya kalp atışlarını dinlemedik ama gördük gösterdi doktor ya bildiğin o kesenin içinde sanki bir kurt var gibi 2,5 milim bebek beni nasıl bu hale getiriyor ya şaşkınım😂😂
Şu atan minik tırtıl kalbine bak

Eklentiler

• 48ECC71F-D365-46FB-8FF6-36165D5BE93D.jpeg
    48ECC71F-D365-46FB-8FF6-36165D5BE93D.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 10
Ay ben de haftaya salı gidince görebilecek miyim bebitomu acaba
Doktor ikiz olabilir dedi diye aklımda deli sorular 😅
Ay çok heyecanlı, minicik şey nasıl bizi heyecanlandırıyor yaaa 🙈

Ay ben de haftaya salı gidince görebilecek miyim bebitomu acaba
Doktor ikiz olabilir dedi diye aklımda deli sorular 😅
Ay çok heyecanlı, minicik şey nasıl bizi heyecanlandırıyor yaaa 🙈
Kız sorma benim şu son bir haftada dünyam durmuştu şuna bak bit kadar şey ulan daha 2,5 milimsin sen haddini bil 😂🤦‍♀️ inşallah kuzum ya görürsün kaç hafta olacak o zaman ay kız ben bir tanesiyle baş edemiyorum şu an içim deyken ikiz olsa doğurunca nasıl baş edilir bilmiyorum😂😂😂

Yok canım bir yıllık evliyim daha 3-4 ay deneme oldu pcos var doktorum gebeliğe engel değil dedi bir kaç vitamin vs düşük çıktı onları kullanıyorum bakalım bu ay olacak mı
Aşkım olur mu diye Bakmayacaksın olaya odaklancaksın Allah ne verdiyse coş gelsin😂❤️

Aşkım olur mu diye Bakmayacaksın olaya odaklancaksın Allah ne verdiyse coş gelsin😂❤️
Hahhaahahaha ya bende aşırı karamsarlık var bu konuda gerçekten hep olmayacakmış gibi hissediyordum hala da öyle hissediyorum doktora da söyledim hatta bu düşüncemi yani evet yanlış ama kendimi alıkoyamıyorum hep en kötü senaryo geliyor aklıma

X