Gebelik testime bakar mısınız

sevgdmr

💙👶🏼
Kayıtlı Üye
11 Mart 2023
1.096
1.260
Merhaba kızlar , 16sında çatlatma iğnesi yapıldı . Bugün 12. Gün, iğne günüyle 13. Gün. Pcos olduğu için Klomen kullandım ve sonra iğne oldu. Sadece adet olacakmış gibi ağrılarım var idrar testim de bu şekilde çıktı, iğnenin etkisi bu kadar devam eder mi acaba? Çok mutluyum ama umutlanmak da istemiyorum

Eklentiler

• 31320527-8051-4D13-BE1C-87AB833BAE55.jpeg
    264,7 KB · Görüntüleme: 317
Edebilir kuzum bi kaç gün sonra testini tekrarla bence

Benimde böyle çıkmişti canım iğnenin 14. Günü bence kan ver kesinleştir

bence iğne bukadar uzun sürede bukadar koyulaştırmaz, genelde ilk hafta yapılan testlerde yanılma olur sizinki pozitif gibi duruyor hayırlısı olur inşallah

Kan testi verdiniz mi sonucunuz ne oldu acaba

Hakkinda hayirlisi
Benimde böyle çıkmişti canım iğnenin 14. Günü bence kan ver kesinleştir
Benim de dün çıktı pozitif bugün kan verdim hemen, beklemene gerek yok pozitif gayet belli

bence iğne bukadar uzun sürede bukadar koyulaştırmaz, genelde ilk hafta yapılan testlerde yanılma olur sizinki pozitif gibi duruyor hayırlısı olur inşallah
Kızlar bence iğnenin etksiydi. Daha koyu çıkması gerekmez miydi ilk idrar ile yaptım. Çok üzgünüm yine olmadı…

Eklentiler

• A087E2DB-4D7B-42E3-8872-052992872A43.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 272
Ben gayet pozitif görüyorum, bence kan vermelisin için rahat etsin, bekleme hiç.
Allah gönlüne göre versin ama testlerin pozitif :)

Ben gayet pozitif görüyorum, bence kan vermelisin için rahat etsin, bekleme hiç.
Allah gönlüne göre versin ama testlerin pozitif :)
Canım gerçekten mi ben hiç koyulaşma yok diye çok üzüldüm umudumu yitirmiştim inşallah yarın sabah bi kan testi vereyim o zaman

Canım bi kimyasal geçirmiştim eşim çok umutlanmıştı bugün de izinli şimdi verirsem de yine aynı şeyi yaşarsak ben daha çok üzülürüm o yüzden yarın o işe gider gitmez vereyim daha iyi olur

CAnimm beni korkuttun yeminle bnmki seninkinden daha silik cikti. Kan verdim nugun 13. Gun sen kan verdin cikmadi sandim onunku negatifse bnmki hayli hayli dedimmm

Sonuç insAllah pozitiftir
Merhaba evet ilk testim 79 2 gün sonra 252 çıktı perşembe kese için gideceğim inşAllah, testleri bu şekilde çıkan arkadaşlarım benim gibi kendilerini üzmek yerine mutlaka kan ile hcg takibi yaptırsınlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…