Gebelik testime bakar mısınız

Selam canım bende bu iğneyi 2 kez denedim klomenle pco var bende de tutmadı malesef ama senin ki pozitif duruyor iğne etkisi 7 ci günde kayboluyor aslında bukadar uzun süre iğne etkisi kalmaz diye düşünüyorum inşallah vardır 🙏🏼🥹

Merhaba evet ilk testim 79 2 gün sonra 252 çıktı perşembe kese için gideceğim inşAllah, testleri bu şekilde çıkan arkadaşlarım benim gibi kendilerini üzmek yerine mutlaka kan ile hcg takibi yaptırsınlar..💕💕😍
Belirgindi zaten çift cizgin 😍 Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin..Hayırlı olsun canım 🤲

Selam canım bende bu iğneyi 2 kez denedim klomenle pco var bende de tutmadı malesef ama senin ki pozitif duruyor iğne etkisi 7 ci günde kayboluyor aslında bukadar uzun süre iğne etkisi kalmaz diye düşünüyorum inşallah vardır 🙏🏼🥹
Evet var canım hamileyim, dilerim sen de en yakın zamanda bu mutluluğu yaşarsın Allah’ın izniyle 😍

Merhaba evet ilk testim 79 2 gün sonra 252 çıktı perşembe kese için gideceğim inşAllah, testleri bu şekilde çıkan arkadaşlarım benim gibi kendilerini üzmek yerine mutlaka kan ile hcg takibi yaptırsınlar..💕💕😍
Ayy çok sevindim canım Rabbim gönlüne göre versin❤️🤲🕋🕌

Erken gebelik testinde silik gördükten sonra kan verdim canım 79 dan 252 ye artmış 2 günde doktor ile görüştüm perşembe günü çağırdı bakalım 😍🙏
Ay hadi maşallah testler zaten gayet pozitif çıkmıştı Allah tamamına erdirsin inş😊

Çok teşekkür ediyorum canım, benim iğne de Klomen de ilk denememdi ilk denediğim ay oldu çok şükür 🙏🥰

Kesinlikle canimm hayirli olsun ben de beklemedeyimm

Canım 9. Gün hiç bilemiyorum umarım iğnenin etkisi değildir 12. Gün tekrarla istersen ♥️

Merhabalar bu gün yaptığım test böyle oldu sonra ikinci çizgi kayboldu neden ola bilir fikri olan varmı

X