Gebelik testimde belli belirsiz gölge gibi çizgi çıktı ?

Ne guzel soyledin insallah canim Allah hepimizin gonlune gore versin yilbasindan sonra gidicem artik neyse ciksin heyecandan bisey yapamiyorum yine silik cikinca karalar bagladim cunku golge gibi incecik yani :KK5:

Ne guzel soyledin insallah canim Allah hepimizin gonlune gore versin yilbasindan sonra gidicem artik neyse ciksin heyecandan bisey yapamiyorum yine silik cikinca karalar bagladim cunku golge gibi incecik yani :KK5:

aahh canım aynı seylerı yasıyoruzz hamılesın bence hayırlı olsun:KK66:benım de cızgı resmı koyulastırınca bıle zar zor gorundu ama senınkı baya bıldıgın cızgı yanıı kos hemen kan ver bızede haber et:KK66:

çok normal..silik çizginin çıkması hamile olduğunu gösterir..4 kez yaşadım silik çizgiyi..hele ilk hamilelikte 2 çizgi var ile yok arasındaydı..o derece silik yani..hayırlı olsun bebişiniz..

aahh canım aynı seylerı yasıyoruzz hamılesın bence hayırlı olsun:KK66:benım de cızgı resmı koyulastırınca bıle zar zor gorundu ama senınkı baya bıldıgın cızgı yanıı kos hemen kan ver bızede haber et:KK66:

canım çok sevindim ben sana demiştim hamilesin diye allah tamamını erdirsin çook öpt seni..msc yazdım özelden:KK49::KK49::KK49:

Ayy kizlar vallahii harika konusuyosunuz ama kan testinin sonucunu gormeden sevinemicemm su yilbasi gecsin misafir gelicek gidip hemen kan testi vericem ve sonucu buraya yazicam ama umutsuzm dua edin optum hepiniziiii bu arada tekrar yarin giremezsen hepinize hayirli saglikli bol kazancli ve bebekli yillar diliyorum :KK66:

Arkadaslar bugunde dandik bi marka test yaptim negatif cikti onceki iki testim erken gebelik testiydi yine morelim bozulduuu :KK43:(

aynen derindeniz84 benimde moralim bozuldu kan testi yaptırdım 0,0 çikti okadar kaptırmıştım kendimi hamileyim diye çok üzüldüm yaa çizgi silinik gibiydi günüm geçmemişti daha ama belirtileri vardı midem aşırı bulanıyordu baş dönmelerim vardı ama malesef kan işi bozdu :KK43:(( aslında daha adet olmadım ama artık bulantım yok şaştım valla yaa kan testi tam sonucu verir diye biliyorum ama olmazsa bıde adet dönemimin geçmesini beklicem...

Hadi yaş üzüldüm gerçekten olsun saglikli evlat versin rabbimiz uzulme . bende yarin gidip kan vericem şimdiden heyecanliyim

Arkadaslar merhaba ben en son 17 kasımda regl oldum doktor klomen vermıstı ama 8 aralıkta gıttıgımde yumurtan cok gelısmemıs gelısmeyecek anlamına gelmez yınede ılıskı olsun dedı ve progestan verdı ılac bıtelı 5 gun oldu hala regl degılım su hassas testlerden aldım sabah yaptım hemen 5 dk ıcınde bole golge gıbı testı saga solo egerek dıkkatlıce bakarak ınce bı cızgı gordum gun ısıgınde esımle baktık hemen belkı psıkolojıkmen goruyorumdur dıye o da gordu ınce bellı belırsızz yanı golge gıbı ama golge degıll cok heyecan yaptım hayal kırıklıgıda ıstemıyorum 01 ocak ta yenıden yapıcam testı yenı yıl bana Allah'ımın ıznıyle guzel haberle gelır. Sizinle paylasmak ıstedım bole bı durum da ne dusunmelıyım? Allah hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar versın. opuldunuzzz
bence hamilesinEki Görüntüle 917389 hayırlı olsun:nazar:

X