Gebelik testim de silik çizgi var mı

Ay vallahi insanın bu cümleler çok hoşuna gidiyor inşallah yarın bekleyeyim dediğin gibi bakalım 2 gün sonra ne olacak. Hayırlısı
Boşuna iki gün bekleyip kendine eziyet etme kan testi takibi için iki günde bir isterler, iki günde en az %60 olacak şekilde artma olup olmadığına bakarlar.Böyle şüpheli durumlarda günlük idrar testiyle fikir sahibi olabilirsin eğer gebelik varsa günden güne belirgin fark oluyor tecrübeyle sabit

Başıma ilk defa böyle bir şey geldiği için şaşırdım bende ne yapacağımı kan testi kesin yaptıracağım ama hani erkense hcg düşük gelir veya hani bu testler de geç sonuç veriyor belki adet olurum diye düşündüm ama kan vermek bende çok istiyorum. Uğraşmak çok zor testlerle

En son yaptığın testte daha belirgin, çift çizgi onda da mı 1 saat sonra çıktı
Gün içinde kan testi verebilirsin. Güzel haberini bizde bekliyoruz buraya yazmayı unutma

Ben aylarca test yaptım kuruma çizgisi falan hikaye bunlar bişey yoksa orda hiçbişey belirmez, bir hareketlilik var umarım sağlıklı ilerler değeriniz güzel artar

Ben aylarca test yaptım kuruma çizgisi falan hikaye bunlar bişey yoksa orda hiçbişey belirmez, bir hareketlilik var umarım sağlıklı ilerler değeriniz güzel artar
Amin canım Bende sürekli test yaptığımdan aynı senin gibi asla bak hani isterse test 2 gün beklesin çizgi falan gelmezdi. Hayırlısıyla yükselir varsa da inşallah olay çizgiyle de bitmiyor ki.

En son yaptığın testte daha belirgin, çift çizgi onda da mı 1 saat sonra çıktı
Gün içinde kan testi verebilirsin. Güzel haberini bizde bekliyoruz buraya yazmayı unutma
Yaptığım testlerde çizgiler geç geliyordu hep canım. Kan da anlaşılacak bakalım ne olduğu hayırlısıyla. Buraya da atarım inşallah sonucu.

Ben 2 gebeliğimi de prodoctor erken gebelik testi ile öğrendim. Birisi 2 haftalıktı diğeri 4 haftalıktı. Bence bi deneyin

Merhaba, bende de aynı şey var adetim 6 gün gecikti bu kaset testlerde sürekli sonradan silik çizgi çıktı ilk çıkan çok silikti en son yaptığım baya belirgin pozitif çıktı ama hep yaptıktan 2-3 saat sonra çıkıyor kafayı yicem adet olacak gibide hissetmiyorum durumunuz ne oldu ?

Merhaba sizin sonuc nedir

Arkadaşlar testlerim böyle çıkıyor gebelik olabilirmi

Eklentiler

• 1EE38108-530B-41A2-AF2B-011A092042D8.jpeg
    99,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…