Gebelik testim de silik çizgi var mı

pecetesiolan

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
88
25
26
Kızlar benim adetime 1 gün var bende gebelik testi yaptım. Testin üzerinde 4 5 damla damlatın yazıyordu 5 damla damlattım fakat fazla geldi galiba ve çizgi belli mi var mı anlamadım sizce çizgi var mı ve gebelik gibi mi ? Gece yaptım testi sabah ilk idrarla yarın da tekrarlayacağım

Eklentiler

• E0EA9B5D-6CF0-4CE3-A6B9-6A2849AEC712.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 375
Test bozuk
Sabah yapacağınız teste çift çizgiyi hayırlısıyla görürsünüz İnşallah
Kuzum sabah test yaptım ama bunda ki çizgiyi görebilmek için baya bi dikkatli bakmak gerekiyor sanırım. Bende ilk defa çizgi çıktığı için ne çıkarsa istemeden ümitleniyorum sanırım biraz daha zaman geçtikten sonra kan testi vermek en mantıklısı

Eklentiler

• C9C12672-741B-4545-9967-56C183944C77.jpeg
    180,2 KB · Görüntüleme: 308
Var gibi canım ama henüz çok yeni, benim ilk yaptığım test bundan bile silik ti
İnşallah vardır

Canım var muhtemelen. Geceki testin bozukmuş ama bu doğru bebiş geliyor inşallah

Arkadaşlar sabahtan beri 3 test yaptım sıraladım. İlk test dün yaptım o bozuk test çıktı. 2. Testi sabah ilk idrarla yaptım baktım bekledim çizgi falan yok attım çöpe. Sabah bi baktım o testte çizgi var. E öyle görünce de dayanmadım gittim bi test daha yaptım. Bu testler bebe time ve ilk 20 dk da görmedim çizgileri. Bu çizgiler zaman geçtikçe göründü. O yüzden sürekli yeniledim ben yeniledikçe o sonradan çizgi çıktı bu ne anlama geliyor

Eklentiler

• CF223EB3-CBBC-4A14-8B30-3C9F2A90EE0E.jpeg
    210,8 KB · Görüntüleme: 264
  • 1587A761-BF5A-423E-B3AD-78570F558CF4.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 227
  • 04C3FB17-14DD-4451-ADAA-A42B0479EFF1.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 219
İlk 2-3 dk içinde çıktıysa pozitif oluyor. Sonradan çıktıysa kuruma çizgisi oluyor maalesef.Adete kaç gün var belki erkendir daha

İlk 2-3 dk içinde çıktıysa pozitif oluyor. Sonradan çıktıysa kuruma çizgisi oluyor maalesef.Adete kaç gün var belki erkendir daha
Yok 2 3 dk değil 1 saat sonra oluyor bunlar böyle bir saat evvel bir tane daha yaptım o da bunlar gibi. Erken olabilir kuruma da olabilir ben pek anlamıyorum fakat daha önce yaptıklarım da aynı marka testti onlar sabaha kadar beklese bile çizgi çıkmazdı. Üst üste bekleyen hepsinde çizgi görünce şüphelendim bende

Son bir saat evvelimle de bu. Bugün daha test yapmam hepsini bitirdim ama bunlar neden böyle çıkıyor bir türlü anlamadım

Eklentiler

• C01379A7-12F2-49DE-9F24-65E77132A59E.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 305
Günlük tekrar edin eğer varsa çizgi gittikçe koyulaşmaya başlayacak, ama pozitif olunca hemen çıkıyor genelde. Anlamadım bu marka hiç kullanmadım ben

Yarın da yapayım sabah ilk zaman daha sonra bekleyip kan vermek en iyisi olcak sanırım. Beklenen adet günüm bugündü daha gecikme yaşamadım

Kuzum sence kuruma olsa sürekli çıkar mı sen biliyor musun? Hani negatif olsa arada bazılarında hiç çizgi çıkmaması durumu olur muydu ?
Bence olurdu
Hepsinde gordum ben
Yarin yapma bekle
1 gunde koyulasmaz beta 2 gunde bir artar
Persembe gunu sabah yap ve bence daha koyu goreceksin oyle hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…