Gebelik testi

gsngms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
30
3
selam kızlar ben adetime 3 gün kala 2 gün kala vede 1 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi çıkıyor ama emin olamıyorum çünkü tam net olarak çıkmıyor birde siz bakarmısınız bu çizgiler hamile olduğumamı işaret sizce???

$IMG_0045.jpg bu 3 gün kala olan

$IMG_0046.jpg bu 2 gün kala

$IMG_0051.jpg buda 1 gün kala olan

canlarım çok teşekkür ederim.. ya inanın bilemiyorum bikaç ay önce bunun hezimetini yaşadık inanasımız gelmiyor o yüzden bende sizinle istişare etmek istedim inşaallah yanılma gibi bişey söz konusu olmaz,Rabbim hepinizden razı olsun vede bebek isteyen herkese hayırlı birer evlat nasip eylesin inşaallah...

tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin en önemlisi bu çünkü bencede teste göre kesin hamilesin ...

hamilesin tatlım doğru kan testine

canım yaa off bilemiyorum karnım ağrıyo adet olacakmışım gibime geliyor günümün geçmesini bekliyorum aslında kan tahlili için günümde yarın bakalım hakkımda hayırlısı neyse o olsun kafam allak bullak oldu iyice aslına bakarsanız... :KK43:

bal gibide hamilesin tatlım. aramıza hoşgeldin diyorum ben :) 15 gün sonra başlar bulantıların :)) kaç gün geçti?

bal gibide hamilesin tatlım. aramıza hoşgeldin diyorum ben :) 15 gün sonra başlar bulantıların :)) kaç gün geçti?

inşaallah canım sağolasın...daha günüm geçmedi canım günüm nasip olursa yarın bakalım gerçektende geçicekmi günüm bende çok çok merak çindeyim açıkçası :))

tebrikler canım hamilesin oğlumda da öyle çıktı adet günümde hem de

sağol canım inşaallah bizde o niyetle umutluyuz hayırlısı inşaallah..benimde adet günüm bugün ama test yapmadım yarın yaparım diye düşündüm tabi ki bir sürpriz olmazsa henüz yok inşallahda olmaz diyelim biz yinede.. :))

olabilr de olmayabilir de :)
inşallah hamilesindir bence testi tekrarla hemen

sağolasın arkadaşım aslında dün akşam da aynısı çıktı, sabah yaptım yine aynı, çizgi var gibi ama bulanık anlayamadım... bu nasıl iş yaaa ya hiç çıkmaz ya bulanık çıkar:))):KK1:
hakkımızda hayırlısı, acaba benim gibi testi bulanık çıkıp da hamile olan var mı?
adetimin ilk günündeyim bekleyim bari bir iki gün her ne kadar çatlasam da meraktan...

sağolasın arkadaşım aslında dün akşam da aynısı çıktı, sabah yaptım yine aynı, çizgi var gibi ama bulanık anlayamadım... bu nasıl iş yaaa ya hiç çıkmaz ya bulanık çıkar:))):KK1:
hakkımızda hayırlısı, acaba benim gibi testi bulanık çıkıp da hamile olan var mı?
adetimin ilk günündeyim bekleyim bari bir iki gün her ne kadar çatlasam da meraktan...

canım demekki sende bendensin bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah,benimde bugün adet günüm ben bugün yapmadım testi yarın yapmayı düşünüyorum sabah ilk idrarla offf inanki meraktan patlıcam sadece ben olsam bide eşimde öyle ikide birde arıyo soruyo bi durum varmı diye :))

Hamilesin bence, hadi bakalım bugünü geçir yarın kan testi yaptır canım. İyi haberlerini bekliyoruz. Darısı bize olsun inşallah:KK19:

sağolun arkadaşlar eğer hamileysem darısı tüm isteyenlerin başına, hamile değilsem hamilelik hepimizin başına:)))
aslında işlerimi bitirebilirsem bugün gidebilirim sağlıkocağına... acayip heyecanlıyım, inşaallah umutlarım sönmez...3 aydır folic plus kullanıyordum ara vermiştim 10 gündür.şimdi elimde folbiol var devam edeyim bari

sağolun arkadaşlar eğer hamileysem darısı tüm isteyenlerin başına, hamile değilsem hamilelik hepimizin başına:)))
aslında işlerimi bitirebilirsem bugün gidebilirim sağlıkocağına... acayip heyecanlıyım, inşaallah umutlarım sönmez...3 aydır folic plus kullanıyordum ara vermiştim 10 gündür.şimdi elimde folbiol var devam edeyim bari

Aminnn inşaallahhh....seninle aynı kaderi paylaşıyor gibiyiz canım bende şubat ayından beri folbiol kullanıyorum ama doktor 3 ay içinde hamile kalmazsan gün aşırı iç demişti bende o şekilde içiyorum mayıs ayından beri buarada sağlık ocaklarında kan testi yapılıyormu acaba??

X