Gebelik testi

Aminnn inşaallahhh....seninle aynı kaderi paylaşıyor gibiyiz canım bende şubat ayından beri folbiol kullanıyorum ama doktor 3 ay içinde hamile kalmazsan gün aşırı iç demişti bende o şekilde içiyorum mayıs ayından beri buarada sağlık ocaklarında kan testi yapılıyormu acaba??

evet canım sağlık ocaklarında test yapıyorlar diye biliyorum ama yanlışım yoksa...ben de cumartesi özeller yapıyor mu diye merak ediyordum, ya da akşamları... acaba sonuç kaç saate çıkıyor? gidip beklemek istemiyorum çok sıcak...inş hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıklı hamilelik ve ardından sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız...

evet canım sağlık ocaklarında test yapıyorlar diye biliyorum ama yanlışım yoksa...ben de cumartesi özeller yapıyor mu diye merak ediyordum, ya da akşamları... acaba sonuç kaç saate çıkıyor? gidip beklemek istemiyorum çok sıcak...inş hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıklı hamilelik ve ardından sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız...

Aminnnnnnn....bende sadece idrar testi yapıyolar sanıyorum sağlık ocakları ama bilen varsa kan testi yapıyorlarmı diye yazarsa çok sevinirim..özel konusunda bence onlar yaparlar diye düşünüyorum sonuç 2 saatte çıkıyor sanırım ben kadın doğum hastanesine gitmiştim bir iki ay önce gece gittim hemde kan testi yaptılar 2 saat sonra hatta telefonla sormuştum sonucu gitmemiştim hastaneyede ama özel hastanenin telefonu varsa sorabilirsin yapıyorlarmı diye canım..

kızlar ben az önce sağlık ocağına kan verdim, yarın öğleye doğru sonucu gel al dedi... hayırlısı inşaallah...

kızlar ben az önce sağlık ocağına kan verdim, yarın öğleye doğru sonucu gel al dedi... hayırlısı inşaallah...

yani bu durumdada sağlık ocağında kanla gebelik testi yapılıyor anlamına geliyor bu canım hayırlısı olur inşaallah bakalım ben ne yapıcam yarın gitsem olmaz cumartesi sonuç alınmaz pazartesiye kaldım artık hayırlısı olsun inşaallah cümlemiz için...

canların bu adet günümden 1 gün sonrası yani bugün yaptığım idrar testi daha da net gibi değilmi ama bugün nasip olursa yani birazdan kan tahlili için hastaneye gidicem artık stres olduk eşimle gerçeği öğrenmek istiyoruz artık hakkımızda hayırlısı olur inşaallah döndükten sonra sizede sonucu bildiricem nasipse hadi şimdilik Allaha emanetsiniz...

$IMG_0054.jpg

canların bu adet günümden 1 gün sonrası yani bugün yaptığım idrar testi daha da net gibi değilmi ama bugün nasip olursa yani birazdan kan tahlili için hastaneye gidicem artık stres olduk eşimle gerçeği öğrenmek istiyoruz artık hakkımızda hayırlısı olur inşaallah döndükten sonra sizede sonucu bildiricem nasipse hadi şimdilik Allaha emanetsiniz...

Eki Görüntüle 449652

Kızzzz bariz bi şekilde 2. çizgiyi görüyorum ben :KK52:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin diyeyim o zaman :KK55: :KK1:

Tatlım hayırlı olsun çok sevindim darısı başımıza kan sonuçların da umarım mutlu edici sonuç çıkar çok merak ediyorum.Bilgi vermeyi unutma sakın :)

eveeeeeeeeeeeeetttttttttttttttt :) ay darısı başımızaaaa :) hayırlı olsun tatlım :)

Son düzenleme:
canlarımmm kan tahlili sonucumu yazıyorum 1072.98 positive yazıyor sanırım buda hamile olduğumu gösteriyor valla doktora pazartesi göstericem onun için bilemiyorum oyüzden öncelikle sizlerden bekliyorum cevapları şimdi soruyorum ben hamilemiyim bu sonuca göre??

canlarımmm kan tahlili sonucumu yazıyorum 1072.98 positive yazıyor sanırım buda hamile olduğumu gösteriyor valla doktora pazartesi göstericem onun için bilemiyorum oyüzden öncelikle sizlerden bekliyorum cevapları şimdi soruyorum ben hamilemiyim bu sonuca göre??

canımmm çokkkk tebrik ederim darısı başımıza:))))

arkadaslar merhaba herkese
benım bır sorum olacak
ben 8-9 ay önce spiral taktırdım ve kontrole ne zaman gıtmek ıstedıysem gıdemedım hep bır engel cıktı
neyse netten arastırdım kendı kendıme kontrol ettım spiral kaymısmı kaymamış mı diyee
spiralin ipi varmış ama elime ne ip geldi nede başka bişe
eşim ekdnı de korunuyordu yanı spirale fazla guvenmıyorduk
ama son ilişkimizde olan oldu
ve cok kokuyorum
adetıme 7 gun var daha ama hıc bır adet olma belırtısı yok bende ya
her ay bır ıkı gun daha erken adet olurdum ve sıkıntılarım bır hafta öncesınden başlardı
ne belim agrıyor ne başka bıse
.....
ama ıkı gundur ayaklarımda cıddı derecede güç kaybı var sankı yurüyemıyorum felç olmuş gibiyim
çok halsizim hiç birşey yapasım gelmiyorr...
halim yok elım kolum tutmuyor sankı
bırde arkadaslar ayaga kalktıgımda falan gözum cok kararıyor ayakta bır kaç sanıye ölece beklıyorum kararma bıtınceye kadar...

.........
iştahımda acayıp derecede arttık yaa doyuyor karnım ama gözüm doymuyor
......
benim gıbı olan oldumu hıc veya bır fıkrı olan varmıı
kan testı yaptırıcam ama bıraz dahamı beklesemkıı
sabredemıyorumkii

............
arkadaslar hamılelıkte erken belırtı olan bölüme yazdım ama kımse bıse yamzıyorr ...
burayada yazdımmm uamrım bır cvp gelır yaa tecrubelı arkadaslardan :)

Allahü Teala razı olsun canım sağolasın..senin test sonucun ne oldu canım almadınmı??

canım aldım ama olmadı, doktor yok dedi, sanırım 1,5 çıktı değerler... doktora geç döllenme olabilr mi dedim, 10 gün sonra eğer adetin gelmezse gel tekrar yapalım dedi... kaç aylık evlisin dedi... 2 yıllık dedim... bir daha adetin 5 gün gecikmeden test yaptırma dedi... hayırlısı inşaallah gelecek aya...

X