Gebelik testi

canlarımmm kan tahlili sonucumu yazıyorum 1072.98 positive yazıyor sanırım buda hamile olduğumu gösteriyor valla doktora pazartesi göstericem onun için bilemiyorum oyüzden öncelikle sizlerden bekliyorum cevapları şimdi soruyorum ben hamilemiyim bu sonuca göre??

Poşitip demiş daha ne desin annesi yaaa :KK9::KK9::KK55::KK1::KK1:

canım aldım ama olmadı, doktor yok dedi, sanırım 1,5 çıktı değerler... doktora geç döllenme olabilr mi dedim, 10 gün sonra eğer adetin gelmezse gel tekrar yapalım dedi... kaç aylık evlisin dedi... 2 yıllık dedim... bir daha adetin 5 gün gecikmeden test yaptırma dedi... hayırlısı inşaallah gelecek aya...

anladım canım hayırlısı olsun bende 2 yıllık evliyim şubat ayından beri bekliyoduk olmadı gerçi benimde hipotiroidim var düşmüyodu yüksek çıkıyodu şubat ayından beri düşük çıktığı için düşünüyoduk ama nasip bu zamanaymış herşeyin bir zamanı var gerçekten bunu yaşayarak tecrübe ettim bizde korkmaya başlamıştık olmuyomu diye ama şükürler olsun Rabbime hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım Rabbime sığın hayırlısını iste hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diye dua et en önemlisi bu inan bana..

:) uyyy yeyim ben onu yaaa... ya inanamıyorum hala canım ondan bilemiyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :))

Ben yerinde olsam eşine inş söylemedin.Bi kalp krizi geçirttirirdim ona şahsen ben inş hamile olursam öyle yapcam akşam haberi yoksa iyi bi oyun kur bence :)

:) uyyy yeyim ben onu yaaa... ya inanamıyorum hala canım ondan bilemiyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :))

Darısı başıma inşallah :KK1: Ben de çok sevindim senin için canım,eşine haber verdin mi?
Akşamı zor eder adamceyiz :KK52:

Darısı başıma inşallah :KK1: Ben de çok sevindim senin için canım,eşine haber verdin mi?
Akşamı zor eder adamceyiz :KK52:

inşaallah hayırlısıyla isteyen herkese versin Rabbim..canım çok sağolasın,eşime haber vermek zorundaydım zaten onun yüzünden gittim bugün gitmeyecektim aslında pazartesi günü için randevu aldım doktordan ama eşim çok stres yaptı bende o yüzden bugün gittim gerçi doktorumda yoktu bugün yine pazartesi günü gidicem nasip olursa.. :)

X