Gebelik testi

kedi11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
51
16
25
Kızlar şu testlerle kafayı yedim sanırım bugün adet gecikmemin 7. Günü ve sabah ilk idrarla test yaptım. Böyle hayal görüyormuşum gibi ikinci çizgi gözümde bir beliriyor bir kayboluyor. Yok diyorum sonra sanki var diyorum. Çektim resmini biraz fotoyu koyultunca belli oldu. Ama bu çizgiler zaten zeminde var onu mu görüyorum dersiniz yoksa çok erken olduğu için mi böyle lütfen biri bana birşey desin.

Eklentiler

• IMG_2766.png
    75,3 KB · Görüntüleme: 80
Fotoğrafla oynamadığınız hali var mı ?

direkt görünmüyorsa gebelik yoktur ben artık tüm tecrübelerimden sonra buna karar verdim. pembe silik de olsa gözle rahat görülen bir çizgi yoksa ciddiye almayın. bu kadar fotoğrafla oynamaya, testlerin içini açmaya vs gerek yok bence

Referans çizgiler var zaten evet ama bu ne referans gibi ne de 7 gün gecikmeye yeterince koyu. Orijinal foto varsa ona bakalım

Haklısınız aslında ilk kez denemeye başladık ve garip bir şekilde evham mı yapıyorum ne anlamadım adetten olamadıkça çok sardım gerçekten

Referans çizgiler var zaten evet ama bu ne referans gibi ne de 7 gün gecikmeye yeterince koyu. Orijinal foto varsa ona bakalım
Bildiği negatif gibi duruyor ama böyle ışıkta beliriyor gibi oluyor geç döllenme olur diye umut ettim ama gecikti herhalde birşey anlamadım birde ilk kez deniyoruz gerçekten tecrübesizim bu konuda

Eklentiler

• IMG_2764.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 72
Bildiği negatif gibi duruyor ama böyle ışıkta beliriyor gibi oluyor geç döllenme olur diye umut ettim ama gecikti herhalde birşey anlamadım birde ilk kez deniyoruz gerçekten tecrübesizim bu konuda
Sabah ilk idrar ile tekrar dene bence hatta mümkünse gidip kan ver

Yok gibi duruyor fotoda ama ben gerçekte biraz hayal kuruyorum galibakafayı yedim
8 aydır aynı şekildeyim o yüzden sizi çok iyi anlıyorum adete 4 5 gün kala test yapmaya başlıyorum hergün sabah hergün sabah sonra bakıyorum bakıyorum çizgi görmek istersem çizgiyi görüyorum yok ya değilim hamile felan saçmalama diyorum çizgi kayboluyor kafayı yedim iyice ama 2 aydır umursamıyorum çok yoruldum artık burda başkalarının pozitif testlerine bakıp onlar adına mutlu olmayı tercih ediyorum benim gibi olanlara destek olmaya çalışıyorum benim adım hıdır elimden gelen budur hesabı nasipte yoksa ne yaparsan yap boş muş ben evlenir hemen hamile kalırım diyodum çok istiyodum ama olmazsa olmuyomuş takdir ilahi vardır Rabbimin bir bildiği hakkınızda hayırlısı olsun sizinde

Çok bekleyince olmuyor galiba inşallah en kısa zamanda hayırlı güzel haberler alırız ama gerçekten umut etmemek elde değilmiş hepimiz insanız ve merak duygusu insanı ele geçiriyor

Bence de yok gibi ya sizi üzmek istemem de olsa 7 gün gecikmeye daha belirgin bir şey çıkardı bence. Düzenli adet görüyorsanız geç döllenme ihtimali çok düşük.

Bence de yok gibi ya sizi üzmek istemem de olsa 7 gün gecikmeye daha belirgin bir şey çıkardı bence. Düzenli adet görüyorsanız geç döllenme ihtimali çok düşük.
Yok düzenli olmuyordum pcos vardı ama baya tedavi oldum ilacı fln bıraktım. Bence de yok ya artık önümüzdeki sürece bakıcZ

Yok düzenli olmuyordum pcos vardı ama baya tedavi oldum ilacı fln bıraktım. Bence de yok ya artık önümüzdeki sürece bakıcZ
Yine de kan verin isterseniz belki biz yanılıyoruzdur. Düzenli adet görmüyorsanız her şey mümkün

Çok bekleyince olmuyor galiba inşallah en kısa zamanda hayırlı güzel haberler alırız ama gerçekten umut etmemek elde değilmiş hepimiz insanız ve merak duygusu insanı ele geçiriyor
Aynen öyle inşallah Rabbim nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…