Gebelik testi

Kızlar şu testlerle kafayı yedim sanırım bugün adet gecikmemin 7. Günü ve sabah ilk idrarla test yaptım. Böyle hayal görüyormuşum gibi ikinci çizgi gözümde bir beliriyor bir kayboluyor. Yok diyorum sonra sanki var diyorum. Çektim resmini biraz fotoyu koyultunca belli oldu. Ama bu çizgiler zaten zeminde var onu mu görüyorum dersiniz yoksa çok erken olduğu için mi böyle lütfen biri bana birşey desin.
Maalesef psikolojimiz bozuluyor en ufak bir çizgiyi bile görmek istediğimiz için ne yapacağımız şaşırdık bende de çizgi gözükmüyor acaba gözükür mü umuduyla içini açtım bakıyorum ediyorum yok ya var çizgi diyorum ama negatif iyice gitti bizim kafalar Allah bir an önce isteyen herkese nasip etsin:KK43:

Negatif oldu 19. Gün adet oldum şimdi yeniden ovulasyon testiyle takip ediyorum bakalım
Ya benimde test yaptım cumartesi kuruluk çizgisi dir dedim aldırmadım pazar aksamk yaptın gölge gibi ydi ben hayal goruyorun zanettim sabah o da biraz belli olmiştu pazartesi günü yaptım oda gölge gibiydi sonra oda çok silik çıktı çok zor görünüyorum bu gün carşamba bu sabah tekrar yaptım ve oda aynı 10 dk da gördüm kuruyunca netleşti acaba bende var mıdır 4 tane yaptım hepsinde de aynısı çıktı

X