Gebelik testi silik çizgi

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
540
180
26
Reglime henüz 11-12 gün var ama düzensiz yumurtlama var bende bir kaç gündür gebelik belirtisi yaşayınca test yaptım 15 dk sonra böyle çıktı 2 saat sonra baktım silik çizgi gitmişti sizce silik çizginin gitmesi bir sorun mu ? Ve sizde silik çizgi gördünüz mü

Eklentiler

• IMG_0361.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 113
Nur hanım inşallah süreciniz hayırlısıyla pozitif sonuçlanır. Ancak akışta size ait aynı konudan iki tane görüyorum. Aynı konuları tekrar tekrar açmak yasak banlanmayın diye söylüyorum. 11-12 gün kala bırakan idrar testini kan testinde bile sonuç çıkmaz. Biraz sabretmeniz gerek

Teşekkür ederim bilmiyordum, ama sanki hafif çizgi var gibi ya

Ama sanki hafif çizgi var gibi
Yani daha çok erken. Sizin yumurtlama gününüz ne zamandı peki ? 1 hafta içinde gebelik oluşması pek mümkün değil. Adet tarihinden önce bile bazen testlerde görülmediği oluyormuş. Bende sizin gibi biraz sabırsızım ama olacak olan oluyor o nedenle boşuna bakarak kendinize stres yaratmayın. Düzenli bir değendirme mi yapmıştınız birde ilişkiden sonra kaç gün geçti

1gün durup 1 gün ilişkiye giriyoruz düzenli olarak geçen ay hamileymişim reglim geçtiğinde bile belli olmamıştı o nedenle bu testte çıkma olayı sanki erken yada geç döllenmeye bağlı

Nur ben hamileyim reglime 8 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bir gafta daha durdum sonucum kesinleşti. Bir kaç gün daha dene bence ve erken test al biraz pahalı oluyorlar ama kesine yakın sonuç çıkıyor

1gün durup 1 gün ilişkiye giriyoruz düzenli olarak geçen ay hamileymişim reglim geçtiğinde bile belli olmamıştı o nedenle bu testte çıkma olayı sanki erken yada geç döllenmeye bağlı
Düşük mü yaptın geçen ay hamileydinse

Sağlıkla alın kucağınıza bende 8 gün kala yaptım yani bugün negatif gördüm. Sizde belirtiyormuş muydu? Ben sadece yumurtlama günlerini değerlendirdiğim için biraz ihtimalim düşük gibi. Çok sevindimmm gözünüzaydın öncelikle

Ben geçen ay pozitif gördüm o ay aşırı uyku karın ağrısı göğüs hassasiyeti ve sık israra çıkma yaşadım sonra kimyasala dönüştü benim belirtilerim böyleydi

Evet kimyasal oldu sence teste göre var mı 2 gün sonraya randevu aldım kan verecem

Ben geçen ay pozitif gördüm o ay aşırı uyku karın ağrısı göğüs hassasiyeti ve sık israra çıkma yaşadım sonra kimyasala dönüştü benim belirtilerim böyleydi
Anladım canım. Benim göğüslerimde hiçbir değişiklik yok. Sadece adet olacakmış gibi bit karın ağrım var 2 gündür

Bence son 5 gün kala yapın negatifi görüp canını7zı sıkmayın belki de pozitiftir. Teşekkür ederim darısı tüm isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…