Gebelik testi bakabilir misiniz

Dediğinizi bilmiyorum ama mesela biz test verdiğimiz de 20 milyondu Galiba eşin proxed kullandı 135 milyona çıkmış ve düzenli kullanmadığı halde bize Dr bundan daha etkili bir vitamin yok dedi biz yine buna başladık tekrardan
Söyliyim eşime bi. Benim eşimin 50 milyon ama ileri hızı azdı biraz.

Bilmiyorum ki yumurtalara erken olduysa beden olmasın , belirti olarak sürekli uyku hali hafif karın ağrısı göğüs uçlarımda çok hafif sızı var
aynıları bende de var bir haftadır özellilke göğüs uçlarında ağrı acı ve uyku kafamı koyduğum yerde bayılıyorum ama daha önce 5 gecikme dahil herşeyi yaşadığım için ümitlenmek istemiyorum

aynıları bende de var bir haftadır özellilke göğüs uçlarında ağrı acı ve uyku kafamı koyduğum yerde bayılıyorum ama daha önce 5 gecikme dahil herşeyi yaşadığım için ümitlenmek istemiyorum
Ben geçen ay aynılarını yaşadım kimyasal gebelik yaşadım bu ay yine yaşıyorum

Ben geçen ay aynılarını yaşadım kimyasal gebelik yaşadım bu ay yine yaşıyorum
kimyasaldan sonra çabuk hamile kalınıyormuş öyle okumuştum burda ama inşallah hamilesinizdir ❤️
adet tarhinide de çok varmış daha benim 3 gün kaldı bakalım.
ne kadar süredir deniyorsunuz ?

kimyasaldan sonra çabuk hamile kalınıyormuş öyle okumuştum burda ama inşallah hamilesinizdir ❤️
adet tarhinide de çok varmış daha benim 3 gün kaldı bakalım.
ne kadar süredir deniyorsunuz ?
Ay inşallah 1 buçuk yıldır deniyoruz 2 gün sonraya randevu aldım bi kan vereyim dedim

Reglime henüz 11 gün var geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay da geçen aya benzer belirtiler yaşayınca test yapmak istedim henüz çok erken biliyorum ama sanki çok hafif bi silik çizgi var gibi sizde görebildiniz mi kızlar
Bende de pcos var adetim 3 gün gecikti geçen gün test yaptım pek bisi gorunmuyo gibiydi sonrada cok silik 2. Cizgi belirdi bugun özelde kan verdim hcg değerim 12 çıkmıs tedirginim dua edin

X