Gebelik Testi Silik Çizgi

buseaggc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
14
3
22
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır çocuk istiyoruz 7 aylık evliyim. 2 gün önce 2 adet gebelik testi yaptım çok silik çizgi çıktı. Kan verdim kanda negatif. Adetim 5 gün gecikti. Belimde ağrılar oluyor karnım ara sıra ağrıyor. Bu şekilde hamileliğini öğrenen var mı veya ben hamile olabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• 1000024620.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 630
  • 1000024622.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 616
Var gibi duruyor ama kaç dakika içinde çıktı? Çünkü bazen bekleyince kuruma çizgisi oluşuyor özellikle bu testte

Gec döllenme olduğu için kan testi negatif çıkmış olabilir gösterdiğiniz teste var gibi duruyor bir hafta daha bekleyip tekrardan test yapin en garanti regli 10 gun gecince diyor drler inşallah güzel haber alırsınız

Çok teşekkür ederim bilgi için dediğiniz gibi bekleyeyim o zaman

Aynısı bende yaşadım kan verdim negatifti 3 gün sonra ilişkim oldu sağ kasığımda batma oldu geçti sonra dayanamadım gece 12 de test yaptım silik çıktı sabah yaparım dedim sabah kalktım da kanamam vardı ama içimde kalmasın dedim yaptım silik çizgi belirgindi gece göre ama adet oldum 4 gün sürdü bakalım ovulasyona başladım bende

Eklentiler

• IMG_20240603_081301.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 528
İnşallah senin güzel haberlerini alırız

Merhaba kan testini de 2 gün önce verdiyseniz eğer negatifdir . Beta ilk önce kana geçer . İdrara sonra geçer . İnşallah yakın zamanda pozitif sonuç elde edersiniz

Merhaba kan testini de 2 gün önce verdiyseniz eğer negatifdir . Beta ilk önce kana geçer . İdrara sonra geçer . İnşallah yakın zamanda pozitif sonuç elde edersiniz
Test yaptığım gün kan verdim özel hastanede ikisini aynı gün yaptım. Şuan adet görüyorum fakat çok az kan geliyor yani o kadar az ki hangi gün adet olduğumu kestiremiyorum şuanda ilk leke şeklinde başladı sonrasında çok az kanamam oldu. Bayram tatili sonrası tekrar test yapacağım doktor randevumu bekliyorum.

Tabi ki verin test içiniz rahat eder

Kızlar ilk dakikalae yok gibiydi sonradan hayalet çıktı kurumamıdır bu

Eklentiler

• IMG_4153.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 206
  • IMG_4154.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 218
  • IMG_4159.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 473
yerleşme kanaması olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…