Gebelik Testi Silik Çizgi

Aynısı bende yaşadım kan verdim negatifti 3 gün sonra ilişkim oldu sağ kasığımda batma oldu geçti sonra dayanamadım gece 12 de test yaptım silik çıktı sabah yaparım dedim sabah kalktım da kanamam vardı ama içimde kalmasın dedim yaptım silik çizgi belirgindi gece göre ama adet oldum 4 gün sürdü bakalım ovulasyona başladım bende
Belki kimyal gebelik olabilir 🌸

Bilmiyorım suan gelen giden yok bakalım hayırlısı cokda umutlanmak istemiyorum
Adetime 5 gün kala teste çok silik çıkmıştı kan verdim kanda değer çok düşük çıkmıştıkesin gebelik vardır diyemeyiz demişti doktor.simdi kızım 8 aylık kucağımda:)) kasığımda batma akıntım ve de bağrım ve gogsumde damarlar aşırı derecede belirginleşmisti

Adetime 5 gün kala teste çok silik çıkmıştı kan verdim kanda değer çok düşük çıkmıştıkesin gebelik vardır diyemeyiz demişti doktor.simdi kızım 8 aylık kucağımda:)) kasığımda batma akıntım ve de bağrım ve gogsumde damarlar aşırı derecede belirginleşmisti
Benmde cok yogun bi akıntı yok normalde adetm cok yogun olurdu bi ped bile zor doluyo test yapcam ama yine negatif görcem diyoe korkuyorum

Benmde cok yogun bi akıntı yok normalde adetm cok yogun olurdu bi ped bile zor doluyo test yapcam ama yine negatif görcem diyoe korkuyoye

Benmde cok yogun bi akıntı yok normalde adetm cok yogun olurdu bi ped bile zor doluyo test yapcam ama yine negatif görcem diyoe korkuyorum
Tahminimce yerleşme kanaması olabilir.onlar en doğru zamanda geliyorlar moralini sakın bozma

Eklentiler

• 0a07005e-9d97-418d-b7a0-87d2815bf19e.jpeg
    0a07005e-9d97-418d-b7a0-87d2815bf19e.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 50
X