Gebelik testi negatif kan testi pozitif çıkma ihtimalı var mı?

Pelnnnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2024
39
20
31
Merhaba ben yeniyim . Bir kızım var 4 yaşında iki yıldır ikinci çocuğu istiyoruz ama olmuyor yumurtalıklarım tembel o yüzden. 20 Eylül aşılama yaptım bugün 10. Gün dayanamadım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Cuma günü kan vermeye gidecem pozitif çıkma ihtimali var mı sizce? Bu durumu yaşayan var mı? İyice umudum tükenmeye başladı

Bu arada hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

ay kusura bakma ya valla özür dilerim tedirgin ettiysem mememden süt geliyo deyince öyle sandım
Sorun değil canım bazen her şeyi tam bilmiyoruz birileri sayesinde öğreniyoruz. Öğrenmekte de fayda var..
Allah razı olsun ama maalesef kalbi durdu kürtaj oldum
yaa çok üzüldüm rabbim çok çok sabır versin inşlh ben de hatırlatarak sizi üzmüş oldum

olsun hayatın bir parçası bunlar da atlatıyorum merak etme canım Rabbim senin kucağını doldursun sağlıkla bebişin sıkı sıkı tutunsun annesinin karnına

olsun hayatın bir parçası bunlar da atlatıyorum merak etme canım Rabbim senin kucağını doldursun sağlıkla bebişin sıkı sıkı tutunsun annesinin karnına
Evet üzülmeyin inşallah rabbim tekrar nasip eder . Bir tane kızım var kardeşsiz kalmasın istiyorum onun için çok istiyorum inşallah bu sefer olur. O da sürekli soruyor neden kardeşim olmuyor diye daha çok üzülüyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin kimseyi mahrum bırakmasın

Âminnn sağlıklı hayırlı ömür diliyorum kızınıza da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…