Gebelik testi negatif kan testi pozitif çıkma ihtimalı var mı?

Pelnnnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2024
39
20
31
Merhaba ben yeniyim . Bir kızım var 4 yaşında iki yıldır ikinci çocuğu istiyoruz ama olmuyor yumurtalıklarım tembel o yüzden. 20 Eylül aşılama yaptım bugün 10. Gün dayanamadım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Cuma günü kan vermeye gidecem pozitif çıkma ihtimali var mı sizce? Bu durumu yaşayan var mı? İyice umudum tükenmeye başladı

İdrar testi yanılabilir ama kan testi kesindir. 10 gün de test yapmak için erken olmuş olabilir. Ama bence çok düşünmeyin kafaya takmak olumsuz etkiliyor döllenmeyi...

gebelik hormonu önce kana sonra idrara geçer tabii ki umut var. hormon testi yaptırdınız mı bazen süt hormonu yüksek kaldığı için gebelik oluşmuyor
Evet yaptırdım çünkü göğsümü sıkınca süt geliyordu ama tek damla şeklinde azdır. Doktorum sorun değil dedi sonuçlar temiz. İnşallah dediğiniz gibi olur çok ağrı çektim baya on gündür kasık ağrım var iki gündür göğüslerim çok ağrıyor. Koku alma yetim çok fazla bugünlerde kabızlık da var resmen hamileliğin bütün belirtileri var ama test negatif çıkınca umudum tükendi

prolaktin değeriniz kaçtı?

yanılma payı vardır demem yanlış olur. neticede ben doktordan daha bilgili değilim ama çok saçma geldi. memeden süt geliyorsa süt hormonu yüksek olması gerekmez mi? benim de iki sene tutmadı test yaptırdım. süt hormonum yüksek çıktı o ay ilaç kullandım düşürmek için. ertesi ay hamile kaldım. süt hormonu önemli yani. ayrıca artık e-nabız var nasıl bilmiyorsun canım benim ya :)

Bilmiyorum ben doktora güvendim ve üstelemedim hiç ilaç da vermedi kafam iyice karıştı bakayım bi cuma kan testi de negatif çıkarsa başka doktora da gidecem. Tekrar baktıracam.

Bilmiyorum ben doktora güvendim ve üstelemedim hiç ilaç da vermedi kafam iyice karıştı bakayım bi cuma kan testi de negatif çıkarsa başka doktora da gidecem. Tekrar baktıracam.
hayatım e nabız uygulamasında görünüyor yaptırdığın testler. telefonunda yoksa indirip e devlet şifren ile giriş yapabilirsin. orada tahlillerim bölümü var yaptırdığın tahliller orada görünüyor. belki bilmiyorsundur diye detay verdim.

Yok biliyorum baktım zaten 12.26 sonuç artık engel mi bu değer bilmiyorum o kadarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…