Gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar

premsesl

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
56
13
25
Merhabalar en son ilişkim yumurtlama günümde yani 10 ağustosta oldu.
Üzerinden 15 gün geçti.
Ve bugün predictor erken test yaptım tamamen negatif çıktı.

Ama hamile gibi hissediyorum.
Bu şekilde negatif olup hanile çıkan var mı

Testte çıkardı muhtemelen hamile olsan, tekrar idrar testi deneyebilirsin ya da kan verebilirsin. Hamile hissetmen psikolojik de olabilir

Üzerinden 15 gün geçti.

Biz de yumurtlamayı değerlendirdik adetim de 6 gün gecikti göğüslerim hassas göğüs ucum da koyulasmis, bel ağrısi ara sıra karın agrisi mide yanması şeffaf beyaz akıntı gibi belirtilerim de var ama 3 tane erken gebelik testi yaptım negatif çıktı

Üzerinden 15 gün geçti.

Aynı durumu yaşıyorum canım bende iki kere yaptım test bide predictor testten 3 gün arayla adet düzensizliğim var acaba geç yumurtlamış olabilirim mi diye düşündüm ama kesin hamileyim diyorum yani bende inşallah öyleyiz dir 🙏

Kızlar bende aynı durumdayım ovalüsyonda 12 Ağustos yumurtlama 13 catlama oldu 3 gündür test yapıyorum negatif belirtilerim göğüs ağrısı arada kasık ağrısı ben normalde çatlamadan sonra 13.gün adet olurum en geç 14.gün bugün 13.gün ve günboyu lavaboya adet oldum heralde diye gittim bişey yok anlamadım bakalım ben bu saatten sonra yoktur gebelik diyorum olsa testte çıkardı birde yaklaşık bir haftadır ateşim 37 den düşmedi

Kızlar bende aynı durumdayım ovalüsyonda 12 Ağustos yumurtlama 13 catlama oldu 3 gündür test yapıyorum negatif belirtilerim göğüs ağrısı arada kasık ağrısı ben normalde çatlamadan sonra 13.gün adet olurum en geç 14.gün bugün 13.gün ve günboyu lavaboya adet oldum heralde diye gittim bişey yok anlamadım bakalım ben bu saatten sonra yoktur gebelik diyorum olsa testte çıkardı birde yaklaşık bir haftadır ateşim 37 den düşmedi
Test yaptınız mı

Sizin belli oldu mu

Merhaba arkadaşlar dün gebelik testi yaptım 2. Çizgi silik cıktı bugun yine yaptım ama negatif çıktı adet günüm 3 gün gecikti böyle olup hamile olanlar var mı?

Yaaa şaka gibi herkes aynı durumda mı 😒 14 ağustos yumurtlama günümde değerlendirdik normalde geç yumurtlarım ama en geç 12 gün sonra adet olurum üç test yaptım negatif bende akıntı yok ama göğüs hassasiyeti var sabahları mide bulantısı oluyor neden böyle oluyo anlamıyorummm hala da adet olmadım

Üzerinden 15 gün geçti.

Canım umut vermek istemem ama benim son adetim 2 temmuzdaydi 9 temmuzda da hsg çekildim bat normalde 30 temmuzdaydi adet olmadım gecikmenin ilk günleri negatif çıkmıştı testlerim gecikmenin 15.gunu test yaptım yine negatif çıkmıştı kafamda kesin bitirdim yoktur diye adetimi bekledim gelen giden olmadı en son söktürücü almak için gecikmenin 26.gunu yani bi önceki negatif gördüğüm testten 10 gün sonra bidaha yaptım çok net pozitif gördüm... forumlarda falan bu tarz biseyle karşılaşan kimseyi görmedim umarım sizin de hayırlı haberlerinizi olur inşallah 🌹🌹

Yaaa şaka gibi herkes aynı durumda mı 😒 14 ağustos yumurtlama günümde değerlendirdik normalde geç yumurtlarım ama en geç 12 gün sonra adet olurum üç test yaptım negatif bende akıntı yok ama göğüs hassasiyeti var sabahları mide bulantısı oluyor neden böyle oluyo anlamıyorummm hala da adet olmadım
Bende 1 hafta geciktim ama negatif çıkıyo bu ay herkes gecikti heralde

Kızlar bat a 2 gün var idrar testi yaptım tertemiz çıktı . Sizce gebelik yok mu? Yoksa henüz idrarda çıkmayabilir mi?

X