Gebelik testi ne zaman belli olur?

senin bitane var allah bağışlasın sizlere bağışlasın inş eminim olmasa gecen gündüzün bu konu olur olcakmı ne zaman olur diye kurup dururdun yoksa kafanda

ii geceler tatlı uykullar tekrar görüşmek dileğiyle unutmayın bu acemi kızı :)kedicik sanada ii geceler hayırlı haberlerini duyarız inş

slmm arkadaşalr nasılsınız bakalımm tuğba tatlımm umarım eşinin tahlil sonucu olmulu olur kedicik sendende haber bekliyoz bugün umarım yaptırmıssındır tahlil bizimle paylaş ha tuğba bebk düşündüüğm için o haptan nbende alıcam arkadaım tavsiye etti foilibol bende kullancam doktor değmiş çok faydalı zherkse tavsiye edbilirsin demiş arkadaşa öle işte bu arad probil resim iyi olmuş :) eee ablacım sen ne yaptın bakımm bbugün allah bebk özlemleri mzizi en kısa zamanda söndürürü inşşş

baby seni neseli görelim hep oldumu pazar günü 2 bebek baktıktan sonra bi dahamı düsünsem dedim bilıyonmu şaka yaptııım hadi kızlar güzel içaçıcı tahlil sonucu göreliiiiim bebisim hurma ve bulgur ye bebegin zekası için çok önemli hurmayı bir arastır bak ne yokki içinde

abla selam nasılsın oradamısın bende neşeli olmak istiyorum inş bişi çıkmsaya iyi şimdilik kızlardan ses yok hiç abla tahlili sonuçunu almadılarmı acaba dersin

tontisim yeminnen görmediiiiiim msj a bakmak en son aklıma geliyor walla her yeri karıstırıyorum ne yapayım bu sefer ben erken geldim kimse yoktu bebek hırkası ördüm bitti bende filkete den atkı öreyim dedim intte onu arastırdıııııım şincik örnek yapıyooooom

burada koysana ablaya bende yiyenime örmek isityom tığdan bşiler hırk falan ama burdan bazı patik örnekelri buldum örnek çıkartamıyom anlamıyomm

merhaba arkadaşlar bennimde regl günümü 2 gün geçti ama hala hiç regl belirtisi yok.sadece .
çok hafif göğsümde bir ağrı hissediyorum.bir kaç aydır beklediğim için sürekli geçiyor onun içinde umutlanmak istemiyorum.yanlız tek hayalim ne biliyormusunuz .şimdi okullar tatil olunca eşim beni istanbula götürecek ve yıllarsa çok istediğim kız kulesine beni yemeğe götürecek.bu c.tesi akşamı ona kızkulesinde yemekte hamileyim demeyi okadar çok isterdimki :))) ama yine diğer aylar gibi olacak ve ben 1-2 gün içinde kırmızıları göreceğimmm :KK43:(((( allahım benim gibi bekleyn herkezin yüzünü güldür yarabbim

slmm arkadaşalr nasılsınız bakalımm tuğba tatlımm umarım eşinin tahlil sonucu olmulu olur kedicik sendende haber bekliyoz bugün umarım yaptırmıssındır tahlil bizimle paylaş ha tuğba bebk düşündüüğm için o haptan nbende alıcam arkadaım tavsiye etti foilibol bende kullancam doktor değmiş çok faydalı zherkse tavsiye edbilirsin demiş arkadaşa öle işte bu arad probil resim iyi olmuş :) eee ablacım sen ne yaptın bakımm bbugün allah bebk özlemleri mzizi en kısa zamanda söndürürü inşşş

slm canım baktım ama yoksun ayna hanımda pas vermiyo bana :KK43:( çok düşüncelisin eşimin tahlili ço iç açıcı değil değerler bayağı gerilemiş ama şükür sayı artmış yani normal yolla %40 lardayım gebe kalmak için tahlili yapan dr aşılama için ideal ama normal olmaz dedi benim dr olabilir 4 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapalım dedi 4 ay beklicez bakalım miniğimiz gelmezse tedavi şart..evet canım folik plus ve folbiol gebelik öncesi alınmalı en az gebelikten önce 3 ay kullanılmalı opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar bennimde regl günümü 2 gün geçti ama hala hiç regl belirtisi yok.sadece .
çok hafif göğsümde bir ağrı hissediyorum.bir kaç aydır beklediğim için sürekli geçiyor onun içinde umutlanmak istemiyorum.yanlız tek hayalim ne biliyormusunuz .şimdi okullar tatil olunca eşim beni istanbula götürecek ve yıllarsa çok istediğim kız kulesine beni yemeğe götürecek.bu c.tesi akşamı ona kızkulesinde yemekte hamileyim demeyi okadar çok isterdimki :))) ama yine diğer aylar gibi olacak ve ben 1-2 gün içinde kırmızıları göreceğimmm :KK43:(((( allahım benim gibi bekleyn herkezin yüzünü güldür yarabbim

inş hamilesindir canım ne zamandır korunmuyosunn inş rabbim o günde bu haberi vermeni nasip eder yaaaa inşş üzülme ayrıca hastalanırsan tamma mı hem tahlil yaptır söle tamam mı bizede

slm canım baktım ama yoksun ayna hanımda pas vermiyo bana :KK43:( çok düşüncelisin eşimin tahlili ço iç açıcı değil değerler bayağı gerilemiş ama şükür sayı artmış yani normal yolla %40 lardayım gebe kalmak için tahlili yapan dr aşılama için ideal ama normal olmaz dedi benim dr olabilir 4 ay bekleyelim olmazsa aşılama yapalım dedi 4 ay beklicez bakalım miniğimiz gelmezse tedavi şart..evet canım folik plus ve folbiol gebelik öncesi alınmalı en az gebelikten önce 3 ay kullanılmalı opuyorumnanaktan

tuğba burdayımm canımm folbiol dan bende aldım bugün bakalım inş yararı olur inş aşıılamaya gerek kalmadan hamile kalrısınn ikiz bebciklerin olur emiiiiiiiii:dance:

kız bitane versin rabbim yeter bu arada folbiolu dr sormadanalmasaydın yinede sen ne kadarlık evlisin

bi zararı yoki ama bebk düşünen herkesde dktor tavsiye dedioyrmus zaten arkadasıma doktor sölemiş hamilleiği düşünen arkadaşarına tavsiye et hiç bi zararı yok deiş faydalı demiş rahim güçlenmesi içnn

hmm inş hadi hayırlısı eğer ilaçla korunduysan daha önce o biraz zaman alıyomuş

X