Gebelik testi ne zaman belli olur?

profilini düzenle değişirsin canım ya herhalde eşin kzıarmı böle şeyler tanımıyozya kyanan ama başka biri görmesin tabi akrabaların falan resmini kaldır en azından sorun olcaksa sdemi

tugba kadınlar kulubune girip bir kadının msjını yakalıcak kadar zeki erkek ler dogurmadı oçok bilen erkek anaları

eşim buraya üye olduğumu biliyo sorun değil ama söz konusu valide sultan olunca iş değişebilir şifreyi değişmek en doğrusu sanırım

ben kendim anlatıyorum kadınlar kulübundeyim falan diye abla seni bile anlattım biliyomusun eşime ne akılıyım maşallah

arkadaşlar mrb
ayna ....ablacım benim adetim tam 10 gün gecikti.ne gebelik belirtisi var ne de adet belirtisi.
3 gün önce idrar testi yaptırdım negatif
hamile olsaydım çıkarmıydı acaba idrarda.

bu arada sizler ne kadarlık evlisiniz çocuk için tedavi gören varmı valla ben yarım saatte hayatımı yazdım:)

kızlar bu gelişmiş cevap ne oluyo az önce parmak hatasıyla oraya tıkladım gitti yazdıklarım ah bide öğrenebilsem şurayı kullanmayı:))

arkadaşalar bend ekalkmaz istemezdim ama kalmam lazım iygceler hepinize tuğba canım görüşmek üzere kediceik allah gönlüne göre versin hepinize tatlı türayalr iyi gecerl mutlu kalınnn byyyyy

bazı kisilerde geç döllenme olsılıgı var oyüzden en son idrarda yükselirmis ammaaaaaa kanda adete 2 gün kala bile ögrenen var dr sonre 2günde bir kan testi istiyor hcg katlanarak yükselmesi gerekiyor

bende kaçyorum izninizle bu arada dualarında olmak isterim yarın eşim ikinci sperm tahlili vercek inş ii bi sonuç alırım

baby sanada iyi geceler tugba 12 senelık evlıyın 11yasında kızım var 2.yi özlediiiiiiiiim

bu arada son bişi yarın sizleri ve takip ettiğim diğer konuları görmem için yapmam gerekenleri yazarsanız sevinirim acemi bu kız öğrencek inş zamanla:)

X