Gebelik testi ne zaman belli olur?

hayır ilaçla değil eşim korun du canım evet ahyırlsıı bi an önce olur umarım sağlıklı olsunda ne zmaan olursa allahın takdiri

evet öle bu arada nasılsın biraz daha ii rahat gördüm seni sevindim adıına kafanı takma herşeye tamammı çok öpüyorum kocişimin yanına gitsem ii olcak ondan öçok kk ilgileniyorumopuyorumnanaktan

burdayım bakınıyorum öle saatlerdir pc başındayım gözlerim ağrıdı bu arada son yazdığıma cevap alayım çıkcam seni bekliyorum canım

ii olmana sevindim dediğim gibi herşeyi sorun yapma sakın kendine bende bugün dr un olumlu cümlelerinden sonra çok iiyim hamdolsun çok ümitlendim canım ben kaçıyorum iii geceler allaha emanetsin yarın gündüz burdayım görşrz ok bye

evet öle bu arada nasılsın biraz daha ii rahat gördüm seni sevindim adıına kafanı takma herşeye tamammı çok öpüyorum kocişimin yanına gitsem ii olcak ondan öçok kk ilgileniyorumopuyorumnanaktan

aldım cevabımı yazdım karşılığını :))) görşrüz

tamam canım inş toparlamay çalşıyom kafamı artyık saol canım moralin içinde sanada allah rahatlık versin öptüm iyi geceler

gerçektenmi boşunamı yazdım o kadar neyse özelden yazayım

tamam canım inş toparlamay çalşıyom kafamı artyık saol canım moralin içinde sanada allah rahatlık versin öptüm iyi geceler

kız almışsınya msjları bende nere gidiyo bu yazılar diyorum :)) ii geceler canım az daha geç kalırsam herif kapıya atcak :))opuyorumnanaktan

bende ilk bebeğimden sonra bu ay günüm geçti test yapmaya cesaret bile edemedim ve sonuçta 3 gün önce regl oldumm aLLAH herkese nasip etsin inş. anneliğii bekliyorumm meleğimii pes etmedim etmicemm büyük bi sabırlaa bekliyorum bıraktığı yerden devam etmek için gelecekk biliyorumm umudunuzu yitirmeyinn

bende ilk bebeğimden sonra bu ay günüm geçti test yapmaya cesaret bile edemedim ve sonuçta 3 gün önce regl oldumm aLLAH herkese nasip etsin inş. anneliğii bekliyorumm meleğimii pes etmedim etmicemm büyük bi sabırlaa bekliyorum bıraktığı yerden devam etmek için gelecekk biliyorumm umudunuzu yitirmeyinn

harcai ne güsel söylemiş bak umudunuzu yitirmeyin diye evet olcak inş bigün yakın zamanlarda inşşşşşşş hepimize rabbim en kısa zmaanda bebiş nap eylesin harcai bi bebğin varmıs en azından şanslısın ne güsel

kızlar merhaba.bnmde bi sorum olucak doğum kontrol hapına başlayalı 2 gün olmuştuki eşimle korunmadık ve bnm yumurtlama zamanımdı.en erken ne zmn belli olur?ne zmn yapabilirim gebelik testini?

X