Gebelik testi ne zaman belli olur?

canım ayna doğru sölüyor illa belirti olcak diye bişi yok çubuk testler yanıltabiliyo ya dr git yada bekle 15 gün olsun kan testi yaptır ama bu arada dikkat et ağır kaldırma hoplama zıplama ilaç almamaya dikkat et ben bu konularda tecrübesizim ancak bu kadar yardımcı olabilirim kedicik:))ayna inş özlediğine kavuşursun inşş

bende folbiol kullanıyorum ayna hanım aynı zamanda progestan kullandınmı hiç bilgin varmı

tugggggba 15 gün dayan görücem seniiiiii dayanamazzzzsssssın kosa kosa dr yalvarırsın adetten önce nasıl ögreneyim diye

dayanırım gidip hüsrana uğramaktansa beklerim birkez oldu tam 11 gün gecikti hi belirtim yoktu hatta o zaman ilaç dahi kullanmıyodum 15 olsun bakalım dedim eşim test getirmiş hadi bakalım dedik ertesi gün kırmızı sinyaller yandı tek olsunda 1 ay bile gitmem yemin olsun

sağolun canlarım ya bekle bekle of ne zor ya
ilk bebek inşallah olursa tabi (kişisel bilgilerimde 1 yazoyor yanlışlıkla yazdım sonrada değişmedim)

neden kullandığımı bi bilsem soruneşimde ama ilacı kullanan ben :) folbiol hamilelik öncesi içinmiş vitamin sanırım. progestanda rahim içi destekleyici olası gebelikte miniğimin bana tutunması için

hadi hayırlısı kedicik yarın akşam 7 den sonra burdayım inş sizleri bulabilirim bende merak ediyorum gönlüne göre versin allah

inşallah yarınki tahlil ii çıkar ve yine bunalım takılmamm inş

yoo bana ilk gittiğimde enfeksiyon var dedi fitil ve ilaç verdi ikinci gidişimde temiz rahim duvarın ii girişi yapısı herşey çok ii dedi eşimin değerleri normalin az altında çıkınca verdi saırım oda olursa düşmesin diye galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…