Gebelik testi ne zaman belli olur?

hahahahaha aynen benimklide istemedi dünyayı zindan etti eşime bana ama kazana ben oldumm tabi o hale devam etsede bende aldım kız oooooohhhhhhhhhhhhh canıma değsin diyorum zamamn zaman değişiyo fikrim ama olsun oh oh oh

amin inşallah allah isteyen gönülden dileyen herkese nasip etsin eskiden sperm sayısı bilmemnemi varmış ya nenelerimiz tarlalarda doğuruyomuş hemde ard arda 5 6 7 şimdilerde nedendir anlayamadım doğuramıyoruz yaaaa (((((

onun biricik birtanecik nurtopu oglu senin yanında ve ondan uzakta ay şampanya patlatasım geldi bu zafere su hayatta en üzgün oldugun zaman bile bunu düsün buna gol derler

hahahahaahevet abla o nasıl zamanında sende uzaklaştırmaya çalışıyodu şimdi hem manevi hem meaafa olarak uzaktayız ve içim hiç ama hiç sızlamıoy hahahaha

ayna sana tamamen katılıyorum süpersin valla güldüm valla saol ya :)))))

mrb arkadaşlar
size bişi soracam
adetim tam 10 gün gecikti.3 gün önce idrar testi yaptım bişe yok
kan testinde çıkarmı acaba bişe varmıdır
ne adet belirtim var ne gebelik belirtim var

ya kızlar mazur görün bişi sorcam yeni üyeyim ayrıntıları bilmiyorum bu yazılanlar biyere kayıt ediliyomu herif sonradan görürse alimallah valla:))))))

canım valla henüz hiç o testi yapmak bana nip olmadıııııııııı ((((((((

kızlar önümüzdeki maçlara bakalım yedek oyuncumuz yok biliyorsunuz maça kondisyonlu çıkmamız lazım ki yumoşlarla spoşlar anlaşıp bebişler gelsin

eyvah kaçtı uykum iice peki değişebiliyomuyum ismi cismi :)) acil yardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…