Gebelik testi ne zaman belli olur?

evet hayır demeyi bilmeli insan ama insanı öle yerinden yakalıyolarki diyeceğin bütün hayırlar kocaman bir evete dönüşüyo tabi arkasından pişmanlık ama hayır diyemediğimiz sürece istemesekte evet demeye mecbur kalırız arkadaşlar o yüzden istemediğimiz tüm durumlara KOCAMAN BİR HAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYIIIIIIIIIIRRRRRRRR :)))))))))

evet bayağı dolmuşsun ama bu şekilde devam etme derim evliliğnide riske atarsın bırak yanında kimse olmasın eşin varya oda yeter unutma sakın yüce allah önce sevdiği kulunu sıkar sabrını sınar sonra feraha kavuşturur inan bana yalnız değilsin senin gibi çeşitli problemler yaşayan milyonlarca insan var neden üstesinden gelemeyesinki psikolojim bozuk diyosun bu psikolojiylemi evlat istiyosun bu halde ona ne verebilirsin hayatım onun için derimki topla kendini allah herkesi bi şekilde sınıyo bakma böle ukalaca konuştuğuma inan tarifi imkansız sıkıntılar yaşadım ezildim üzüldüm aa üstesinden geldim şükür şimdi eski hallerimdeki birini görünce üzülüyorum hemde çok o yüzden konuya müdahil oldum canım

doğru diyosunda bebk olursa psikolojim daha farklı olur sanki kendimi toparlayamıyorum sıkıntılar bitmiyo çünkü bende çok ezliyorum üzülüyorum senin gibi kimbilir bigünde bende senini gibi sölerim ilerde bigün hersey çok zor şu hayatta saol konuya dahil olduğun için de sohbet edelim canmım kendinden bahset biraz

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

siz kısa kısa cümleler kurarken ben roman gibi döktürmüşüm valla :)) asıl benim çenem düşmüşş kızlar:)

bak canım bebek olursa düzelirim diye şartlandırma kendini benimde 7 aydır olmuyo yada şöle başlıyım ama ii oku eşimle uzun süre flört ettik evlenelim dedik ailem mesleği riskli dedi vermedi ailesi beni istemedi doğuluyum diye gece gündüz arayıp hakaret kötü söz etti valide bırakmam için pes etmedim ve hep dedimki onunla evlenirsem psikolojim düzelir inanılmaz bunalımdaydımintiharlar olmadık deilikler vs.şükür evlendik ama şimdide çocuğum olmuyo demek istediğim kendini şartlandırma hayırlısını dile bu şekilde hem eşini sıkar hem evden hatta kendinden soğursun rabbim vermiyosa şimdilik vardır bildiği de inan ve rahatla

kızlar 25 yaşımdayım erzincanlıyım evliyim ailemden memelektimden uzaktayım asıl işim el sanatları nakış üzerine aynı zamanda güz.uzm eğitimim ve icraatım oldu şimdilerde çalışmıyorum bebek yapma eylemlerindeyim:))boğa burcuyum evlenmeden önce seyehat etmeyi gezmeyi bol para harmayı arkadaşlarımla zaman geçirmeyi çok severdim evlendikten sonra yemek yapmayı ütü yapmayı ev temizliği yapmaya bayılır oldum (mecburen)))

bak canım bebek olursa düzelirim diye şartlandırma kendini benimde 7 aydır olmuyo yada şöle başlıyım ama ii oku eşimle uzun süre flört ettik evlenelim dedik ailem mesleği riskli dedi vermedi ailesi beni istemedi doğuluyum diye gece gündüz arayıp hakaret kötü söz etti valide bırakmam için pes etmedim ve hep dedimki onunla evlenirsem psikolojim düzelir inanılmaz bunalımdaydımintiharlar olmadık deilikler vs.şükür evlendik ama şimdide çocuğum olmuyo demek istediğim kendini şartlandırma hayırlısını dile bu şekilde hem eşini sıkar hem evden hatta kendinden soğursun rabbim vermiyosa şimdilik vardır bildiği de inan ve rahatla

aynen dediğin gibi zaten senin dedikeline benzer sıkıntılar fazlasıyla çektim şu andada evet eşimmden evden herksten soğuyorum içimde hep bii öfke var yasadılarımı atamıyorum içimden bi yandan

tuğba yakın syılırız bende sivaslıyım sen gibi ailemden ve melketten uzaktayım senin yaptılarını mecburen hepimiz yapıyoruz sevsend esevmesend kova burcuyum abla sen ne burcusun

eylemlerine bizde katılıyoruz canım. evlenmeden önce ne özgürlükmüs dimi .allah en kısa zamanda bebekle yüzünü güldürsün dilerim

((((((((((((((((Hayat, ben senle küçük mutluluklar yaşamayı beklerken, sen neden bana küçük şeylerden küsüyorsun, gülmüyorsun… )))))))))))))))))))))

öle hiç anlayış gösterilmedi bizim memleketten olsun dediler çok direndiler 3 ay boyunca gece gündüz istemeye nişana düğüne dahi gelmediler bu bana yapılan hakaretlerin dışında dahada kötüsü aslında ama sabır çektim yardım diledim mevlamdan ve işin en acı yanı beni gece uykumdan uyandırıpta kötü söz söyleyen bi kadına düğünüme gelmeyen kadına zaman sonra anne demek dahada acı ama şükür kazanan ben oldum rabbim sabır verdi katlandım çok şükürki o zmanlar sadece susmuşum savunmasızca susmuşum boşerinya o istemediyse istemedi bende sevdim aldım ooooh ortadan ikiye ayrıl kaynana :)))))))))

X