Gebelik testi bakar mısınız lütfen 🙏🏻

Benim testime de bakar mısınızzz

Eklentiler

• IMG_8195.jpeg
    IMG_8195.jpeg
    39 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_8197.jpeg
    IMG_8197.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 28
Kaç gün geçtiki diğer 940 lı sonuctan ama düşmemiş aksine yükselmiş diğer sonuçlarına göre bence hamilesin canım inşallah sağlıklı bir gebeliktir 🧿🧿😍
911 di 2 gün sonra verdim 1125.72 çıktı hastaneler farklı baktırdığıö yerler çok az yükselme o yüzden tedirgin oldum laboratuvar farkı oluyor mu böyle farklı hastaneler olunca

911 di 2 gün sonra verdim 1125.72 çıktı hastaneler farklı baktırdığıö yerler çok az yükselme o yüzden tedirgin oldum laboratuvar farkı oluyor mu böyle farklı hastaneler olunca

olabilir canım ama bu kadar fark olmaz
2 günde en az yüzde 60 yükselis istenir
senin biraz az olmuş sanki
iki gün sonra tekrar verirsin inseAllah güzel yükselir sonrada keseyi görürsun🥰

2 gün sonra tekrar yaptır olmadı için rahat olsun bence doktoruna git için rahat olması için canım moralini bozma içini ferah tut

Hayırlı olsun bayanlar 🙏 bende 20 gün önce iğne vuruldum negatifti bugün sildikçe peçeteye gelen kahve leke gelmeye başladı adetim mi sökülüyor sizce ?

Allah'ıma hamdolsun bugün sonuç netleşti 5+4 kese gözüktü kalp atışı içinde haftaya gelin duyulur dedi 🤲🏻🤲🏻
Cok sevindim senin adına canım bende bıgun gittim alttan muayene etti kalp atısını duydu heraey yolunda dedi arada lekenme oluyor diye fitil be igne vardı 15 gün sonr tekrar gidecegiz hayorlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin allah

X