Gebelik oncesi nasil hazirlik yapilmali

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
621
345
27
Merhaba 3 düşük Öyküm var birkaç önlem alındı kan pıhtılaşması olduğu söylendi tahmin dardi ameliyat oldum. Ve kilo vermem söylendi kilo verdim devam ediyorum şimdi 1 ay 2 ay içinde gebelik planlamaya karar verdim neler yapmaliyim faydalı bilgileri olan anneler paylaşırsa sevinirim gebelik öncesi vitamin vs tavsiyelerini de alırsam mutlu olurum

Merhaba 3 düşük Öyküm var birkaç önlem alındı kan pıhtılaşması olduğu söylendi tahmin dardi ameliyat oldum. Ve kilo vermem söylendi kilo verdim devam ediyorum şimdi 1 ay 2 ay içinde gebelik planlamaya karar verdim neler yapmaliyim faydalı bilgileri olan anneler paylaşırsa sevinirim gebelik öncesi vitamin vs tavsiyelerini de alırsam mutlu olurum
Kesinlikle doktora görünmelisin tahliller yumurta takipi çok önemli

Doktor folik asit önerecektir zaten. Ben elenatal kullanıyorum 1 senedir. Özellikle başta demirinizden çok yiyor bebek. Kan tahlili yaptırıp eksiklerinize göre takviye alıp düzgün beslenmeye başlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Doktor folik asit önerecektir zaten. Ben elenatal kullandım 1 senedir. Özellikle başta demirinizden çok yiyor bebek. Kan tahlili yaptırıp eksiklerinize göre takviye alıp düzgün beslenmeye başlayabilirsiniz.
Diyetteyim sağlıklı besleniyorum demir'in düşük demir ilacı kullaniyorum

• Beğen
Reactions: Gao
Gebelik oluşmasında hiç sorun yaşamadım yumurta takibi ne için yapılıyor ben gebe kalmakta sorun yaşayanlar için yapılıyor sanıyordum

X